Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok! Elégedettek vagytok a...

Csajok! Elégedettek vagytok a külsőtökkel? Mi az ami nem tetszik és változtatnátok rajta? Kort is írjatok

Figyelt kérdés
2016. júl. 23. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyjából elégedett vagyok. Nem vagyok tökéletes, de az összhatással meg vagyok elégedve. Orrom lehetne kisebb. Mellem kicsikét nagyobb. De nem változtatnék semmin műtéttel.
2016. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lenne pár dolog amin változtatnék az biztos.

17/L

2016. júl. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A bőröm ami nem tetszik. Sose volt szép, lehetetlen helyrehozni, semmi nem jó neki, mindenre érzékeny.
2016. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
-5 kiló, +1 kosár, -2-3 lábméret, úgy az alap felépítéssel nincs bajom így nyaktól lefelé ezen kívül, az arcomra már megkaptam hogy "de legalább jó tested van" bár eddig csak egy embertől, esetleg vékonyítanám, elég széles az állkapcsom, apámé olyan igazi szögletes férfias én meg tőle örököltem.......
2016. júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az alakomon egy picit, (mert kicsit zömökebben izmosodom nem szép nyúlánkan) meg a hajamon mert kezelhetetlen (nem azért mert csúnya) esetleg nagyobb szemeknek és lábaknak (hogy találjak rá cipőt) örülnék:)
2016. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Többnyire elégedett vagyok. bár a melleimet nem kedvelem. Aszimmetrikusak, jobban örülnék ha közel egyformák lennének.


21/N


ui.: Bunkó megnyilvánulásokra, kép kunyerálásra nem reagálok.

2016. júl. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!