Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is túl szőrös a...

Szerintetek is túl szőrös a karom lányként?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és ma találkoztam egy fiúval aki undorítónak nevezte a karomat hogy milyen szőrös, szerintetek is túl szőrös.

2016. júl. 30. 17:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Körülbelül nekem is így néz ki a karom.  Szerintem nem túl szép, nem nőies egy szőrös kar és mindig próbáltam takargatni ezért inkább le szoktam szedni. Ez igazából a géneken múlik szerintem, van, aki szerencsésebb és van, aki kevésbé. Van olyan ismerősöm, akinek szőke a haja, szőke a szőre és elég ritka is, ő például nem szokott szőrteleníteni mert egyáltalán nem látszik neki. Fiút is tudok mondani, akinek a keze, lába szinte olyan mint a babapopsi. Nekem pedig szinte mindenhol meglátszik mert hiába csak gyenge pici pihék vannak mondjuk a hasamon, sötétbarna szinte fekete a szőröm, hajam ezért már az is meglátszik. Nem gáz meg semmi ilyesmi mert ez természetes, az ember szőrös. Én nem tartom undorítónak sem és megértem, ha valaki úgymond nem akar még ezzel is foglalkozni mert ennyi erővel akkor én is kb. az egész testemet szőrteleníthetném és az embernek erre nem mindig van ideje, energiája. Esetleg ha kiszőkíted, akkor kevésbé feltűnő, de azért az is látszik és hosszabbak is a szálak ezért az szerintem annyira nem jó megoldás. Ha téged zavar és nem érzed így jól magad, akkor szedd le.
2016. júl. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem undorító, de vannak akik, sajnos annak tartják (bár nem sokan).

Nekem is hasonlóan szőrös volt, kicsit talán világosabb, de mennyiségre ugyanennyi, és a suliban majomnak csúfoltak (főleg lányok), szóval én epilátorral rendszeresen leszedem, és nem bántam meg.

És ez nem hormonprobléma, van aki ilyen típus. Cserébe vastag hajam van, nagy sötét szempilláim, és előbb volt menő a szemöldököm, mint Cara Delevingne-nek :D


Szerencsére az emberek nagy részét ez nem zavarja, lehet, hogy megnézik, de nem csinálnak belőle problémát, nem viszolyognak tőle. Ismerek lányokat, akik ilyen karral kapcsolatban élnek, és a barátjukat sem zavarja. Engem viszont annyira sokszor bántottak, hogy már minimális szőr is zavar a karomon. Sosem fogom visszanöveszteni.


Ha nem szeretnéd leszedetni, nem baj, mondom, az emberek nagy részét nem érdekli, és egyáltalán nem rontja a párkapcsolati esélyeidet, de ha nagyon zavar akkor szedesd le epilátorral, vagy gyantával. Én azon is gondolkozom, hogy "végleges" (amiről tudjuk, hogy nem az) szőrtelenítésnek vetem alá magam ott.


Döntsd el, hogy neked melyik a jobb.

2016. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Ez nagyon durva, 25 éves fiú vagyok és még nekem se ilyen szőrös.
2016. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Természetes, de egy kamaszodó lány ilyen kézzel igénytelen.
2016. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Lehet hormonális bajod van,ha ilyen erős a szőr rajta.

Az arcodon mennyire erős?

2016. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!