Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 évesen, lányként sok az 57 kg?

13 évesen, lányként sok az 57 kg?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim(lányok) kb. 40 kiló körül vannak,és én nagyon cikin érzem magam,hogy csak úgy én vagyok majdnem 60.. 162 cm vagyok.

2016. ápr. 5. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit igen, de ezt te látod a tükörben.

Nem az a sok amit a tükör mutat:)

Ha nem mondod hogy 57 kg vagy akkor senki nem fogja tudni:) viszont ha nem látszik akkor feleslegesen aggódsz ezen.

Ha pedig sok amit a tükör mutat kezd sportolni.

2016. ápr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha 167 cm környéke vagy akkor nem

De ha mondjuk 155 akkor igen

2016. ápr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Írtam,hogy 162 vagyok 😃 Egyébként sokat járok túrázni, ezért sok az izmom, szóval lehet azért is vagyok nehezebb :) Köszi szépen a választ :D
2016. ápr. 5. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
57 kg egyáltalán nem sok ha van rajtad izom. De amúgy is nem a súlyt kell nézni, hanem azt hogy nézel ki, ha hájas vagy akkor az nem jó... ha nem vagy hájas akkor meg mi a gondod?
2016. ápr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A túrázásnak semmi köze nincs az izomhoz... és az hogy nehezebb legyél... hát nem hiszem ez csak úgy menne...
2016. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!