Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép akarok lenni mire kezdődi...

Szép akarok lenni mire kezdődik a suli! Min változtassak?

Figyelt kérdés
Például haj,öltözködés,bőr,arc,ilyenek. Azt nem tudom hogy fogyjak e mert 157 cm vagyok és mellé 47 kg.

2016. aug. 4. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fogynod nem kell,ez hülyeség!

Menj el fodrászhoz,vágasd le a hajad töredezett részeit! Ha nem vagy megelégedve a mostani fazonnal,kérd ki barátnőid véleményét,hogy milyen új haj állna jól! :)Itt a nyár,tanulj otthon netről fonásokat! És mindig megdicsérik a hajamat,hogy milyen jó,pedig én sem 8fonatos hajcsodát csinálok! Csak a legtöbb lány csak a hajgumit,a hullámcsatot,és a hajvasaló/göndörítőt ismeri,így egy egyszerűbb hajjal is különleges lehetsz!

Öltözködésben nem tudok így tippet adni,légy magad! :)(Én öltözködésben is az egyszerű vonalat képviselem,farmernadrágot hordok színes felsőkkel!)

A bőrödre vegyél egy neki megfelelő tisztítót,illetve egy hidratálókrémet,az tökéletesen elég! Gondolom sminkelsz,de ha mégsem,akkor 3 alap dolog+1 ráadás tutira megszépít. Korrektor,BB krém(vagy gyengébb alapozó),szempillaspirál+ ráadás:színezett hidratáló ajakra.

Szerezz be magadnak ékszereket,nagyon sokat dob rajtad! :)

Én hirtelen ennyit tudtam összeszedni! Sok sikert!

2016. aug. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszii ☺☺☺☺☺☺😙
2016. aug. 4. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!