Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan és mit változtassak az...

Hogyan és mit változtassak az étrendemen, ha nem akarok estére már megéhezni?

Figyelt kérdés

Nagyjából így néz ki a napi rutinom:

-Reggeli amikor felkelek, csak néhány falat valami, ilyenkor nem nagyon szoktam éhes lenni. Általában 1-2 szelet puffasztott búzaszelet, vagy egy szendvics, esetleg egy tányér müzli

-Ebéd az egyetemen, általában vegetáriánus menüt szoktam enni, kerülöm a panírozott, zsíros ételeket.

-Délután mikor visszaértem a suliból, 3-4 körül szoktam enni egy keveset, valamilyen szendvics teli zöldséggel, mellé gyümölcsök


és itt jön a probléma.


-Tanulás után este 5-6 körül el szoktam menni sétálni vagy futni, ami általában 2-3 órás szokott lenni, így 9-re érek haza. Viszont ilyenkor eszméletlenül éhes vagyok, annyit tudnék enni mint reggelire és ebédre egyszerre. Viszont ilyenkor már 9-10 óra van, és éjfél körül fekszem le aludni, nem túl szerencsés 2 órával lefekvés előtt enni.


171 cm/75kg vagyok, 7-8 kg-ot szeretnék fogyni. Ezért kértem ki a véleményeteket.


2015. nov. 10. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyan nem gond 2 órával lefekvés előtt enni fehérjét zöldséggel, de lehet, hogy megoldható, hogy 3-4-kor egyél utoljára. Bár séta/futás előtt, után, közben is ehetsz némi olajos magvat vagy ami neked megfelel... Miért ne?


Nos, ha nálad megoldható a 3-4 órás utolsó evés, akkor nyilván sokat és tartalmasat kell enned, nem "egy keveset", jó, hogy megéhezel...

Viszont nem tudom, téged mi és mennyi laktat.

S mégiscsak az a fő, hogy mikor jó enned. Én pl. ha fejreállok se tudok 3-4-kor enni utoljára úgy, hogy jó legyen nekem... Valószínűleg meg tudnám csinálni, mivel rengeteget tudok enni egyszerre s töményeket, de nem lenne ideális.

Ha tényleg nem tudnál enni este, más lenne, de senki és semmi nem akadályoz meg benne, a leírás alapján.

2015. nov. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2-3 órás futás után még jó, hogy megéhezel, főleg, hogy keveset eszel napközben.


Az utoljára evés csak nehéz ételeknél tolódik ki másfél-két órásra, egyébként egyénfüggő, mennyi idő kell hozzá, hogy ne zavarjon az alvásban, ált. egy óra szokott lenni tartalmasabb étkezések után.

2015. nov. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!