Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hegeltűntetés nyom nélkül...

Hegeltűntetés nyom nélkül lehetséges? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés

sziasztok!

nos hát nekem van 1 hegem,ami eléggé zavar .. tudom,hogy nem lehet eltűntetni teljesen. ha a hegemre csináltatnék tetoválást,és azt eltávolítanák lézerrel-elvileg nyomtalanul eltűnik.a kérdés az,hogy a hegem alatta is ezzel együtt ,vagy ,ha eltűnik a tetkó,ugyanaz a heg lesz ott ?

esetleg ötletek,hgy egy 2 éves heggel mit lehet kezdeni ?

légyszi,csak a kérdésre válaszoljatok!köszi


2010. ápr. 18. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:

erre én is kiváncsi lennék, nekem a combomon van egy heg, az első évében az orvos felírt rá egy krémet, ami a pirosságát csökentette, de még ugyanúgy ott van


szóval ha van valakinek jó tapasztalata, az engem is érdekelne

2010. ápr. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

komolyan,lehet ,hogy hülyénez egy ilyen kérdés miatt,de akinek nincs hege,nem tudja ,milyen zavaró lehet ,és az embernek minden marhaság az eszébe jut. annyira gyűlölöm,és utálom a mi történt veled kérdéseket ....szeretnék megszabadulni tőle,nagyon-nagyon ! itthoni fénynél alig látszik,de kinnt,főleg ha süt a nap,eléggé észre lehet venni ..

amúgy a krémek nekem se használtak ,ugyanolyan csúnya maradt ... :(

2010. ápr. 18. 22:50
 3/7 anonim ***** válasza:

szia:)

nézzd csak ezeken a weblapokon tudsz nézelődni kicsit:

[link]

[link]

[link]

[link]

lézeresen szerintem el tudják tüntetni a hegedet, vagy is remélem:)

sok sikert:)

2010. ápr. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudtommal lézeres megoldásokkal lehet eltüntetni a hegeket a legjobban...
2010. ápr. 19. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szia!

köszönöm szépen,aranyos vagy,de sajnos a lézeres kezelés nem jött be. ugyanolyan csúnya :(

2010. ápr. 19. 12:53
 6/7 anonim ***** válasza:

és vmilyen plasztika?a megégett bőrt is azzal helyretudják hozni:)

érdemes lenne érdeklődnöd plasztikáknál, több helyen is, elmenni konzultációkra, és ahol a legjobbak, ami a legszimpibb neked, lehet hogy tudnának segíteni:)

persze nem tudom, mennyire érdeklődtél már, csak egy tipp, mert szeretnék segíteni:)

szurkolok neked, hogy találj vmi megoldást rá és ne legyen heg:)

sok sikert:)

2010. ápr. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

szia!

igen,már régebben érdeklődtem,ahol elvileg kivágják a hegek,és vhogy úgy csinálják,hogy megváltozzon az iránya,vagy nem tudom már igy elmagyarázni,a lényeg h hegkimetszés :D de ugye az újabb varrat,és ugyanolyan vöröses vágás marad ... a lézeres hegkezelés SEMMIT nem ért .. :(

köszönöm szépen,aranyos vagy:)

azért várom még a további tanácsokat:)

2010. ápr. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!