Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány ennyire magas? 16/L

Figyelt kérdés

(A magasságomat direkt a végén árulom csak el)

Szóval nagyon-nagyon nagyra nőttem (és még növésben vagyok, mert 1 hónapja még pár centivel kisebb voltam), és zavar, hogy mindenki megbámul. Persze, nagyon eltérek az átlagtól, de zavar, hogy még a fiúk sem kezelnek lányként a magasságom miatt, eddig egy kapcsolatom sem volt, akivel alakult volna, az visszalépett, mert "túl magas vagyok neki", mások meg egyszerűen nem mernek velem kezdeni, pedig kifejezetten jó személyiségnek tartom magam.

Ezért gondoltam, hogy felteszem ezt a kérdést, hogy létezik-e egyáltalán olyan fiú, aki el tud vonatkoztatni a magasságomtól. Nem ismerkedni akarok, csak kíváncsi vagyok.

És akkor az adataim:

80/D mell

87 kiló

Vörös haj

Szeplős arc

Kék szem

Jó humorérzék

Kedves jellem

...és 208 centi

Tudom, nagyon durva. Ezért kérdezem, hogy van-e olyan srác, akinek nem az az első reakciója, hogy "hű, de magas vagy!".

De még egyszer: nem ismerkedés céljából kérdezem.



2016. aug. 21. 20:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem a legkevésbé sem, igen szeretem a magas lányokat :) tetszenek és kész.
2016. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ő is nagyon magas, s gyönyörűen néz ki: [link]
2016. aug. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Nos, én 196 centi vagyok, de még életemben nem láttam nálam magasabb lányt (élőben), pedig mindig is totál odáig voltam a legalább közelítően magasakért. Az adataid alapján elég érdekes (jó értelemben) összetételű egyén lehetsz, hasonló az ideálfélémhez :D Kár, hogy ilyen fiatal vagy, 8 év van a javamra.


Teljesen át tudom érezni a helyzeted, engem is kb magasként kezelnek, és nem emberként, pedig nem is olyan kirívó ez ma már, ráadásul srác vagyok, náluk meg pláne. Pontosan tudom, milyen parasztok és tapintatlanok az emberek, szóval fogadj egy őszinte együttérző hátbaveregetést :D

Az is egy érdekes kérdés, hogy vajon összejönnék-e egy nálam magasabb lánnyal, ha úgy alakulna. Az biztos, hogy még jobban megbámulnának az emberek, és az is, hogy hiába utálom, ha megjegyzéseket tesznek a magasságomra, valamiért mégis megszoktam, és nagyon fura lenne, ha én lennék az "alacsony". A legnagyobb gát a nép reakciója lenne, mivel eleve vannak ezügyben gátlásaim már. Ámbár kettesben a négy fal között nagyon "kipróbálnám" milyen lehet egy nálam magasabb, vagy akár egymagas lány társaságában lenni :D Biztos van még olyan, aki úgy gondolkodik, mint én, őket keresd majd. És sajnos el kell fogadni, hogy a magasság központi elem lesz az életedben (ahogy az enyémben is), a párkeresésben is, és nagyobb eséllyel kötsz ki egy olyan mellett, aki odavan a magasságodért. Képzeld el, amikor valaki fülig érő szájjal járkál körbe meg ölelget, hogy hú, de magas vagy, ami tudom, hogy unalmas, de neki nem lesz az :D Valakit nagyon boldoggá fogsz még tenni.


24/F


ui: egy képet megnéznék rólad, ha gondolod, meg beszélgethetünk a magasság pszichológiájáról, de nyugi, nem fogok rádhajtani, mert fiatal vagy, és külön kérted :D

2016. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Gartulálok Neked! Nekem tetszenek a magas lányok! Különösen ha formásak, izmosak! Hozzám túl magas lennél (185 cm vagyok), de remélem találsz hozzád illő párt, akinek hasonlóan tetszel, csak nagyobbra nőtt. Van néhány ilyen fiú ismerősöm, szeritem bejönnél nekik.
2016. aug. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 most válasza:
100%
Én 182 magas vagyok, modell alkat, 30 on tul..nalam a lábam nagyon hosszu.. az én időmben szinte nem voktak ilyen magas lányok. Kiskoromban beszoltak, csufoltak, de mara mar elfogadtam es örülök is neki. Sok magas pasim volt, akik komplexussal küzdottek ugyan ugy, es az rosszabb volt, de a férjem alacsonybb 7 cm-el, egy igazi tökös pasi. Ő imádja es soha nem volt gondja vele. Az emberek furcsan is neznek neha, sokan irigykedve, de ezt az eletben meg kell szokni es elfogadni! Lesz olyan ember, akinek nem a kulsosegek fogjak meghatarozni a döntést, hanem az, aki vagy! Hidd el a Te párod is megvan valahol valamikor..
2016. aug. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna.A kérdés,hogy téged zavarna e,hogy alig vagyok 170 cm?
2016. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Egyáltalán nem zavar. Szeretem a magas lányokat. Szerintem ez egyáltalán nem zavaró tényező egy kapcsolatban. Szóval ne aggódj emiatt, biztos lesz majd valaki akinek szintén bejönnek a magas lányok.


18/F

2016. aug. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Mickee válasza:
Nem igazán tudom, hogy zavarna-e, nem voltam még ennyire magas lány társaságában. Azt gondolnám, hogy ad némi biztonságérzetet. :)
2016. aug. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nem gondoltam volna, hogy vannak ilyen emberek :D

De tényleg.

2016. aug. 22. 17:05
 10/16 anonim válasza:
Én még sose találkoztam, ilyen magas lánnyal mint te de szerintem engem nem zavarna a dolog.. :)
2016. aug. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!