Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Minek zavar, ha magas vagyok?

Minek zavar, ha magas vagyok?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és 170 cm. Nem én vagyok a legmagasabb,de zavar. Nagyot nőttem,eddig tetszett egy srác,de pár centivel magasabb nála. Zavar,hogy magas vagyok. Fogok még nőni? Anyám 163 cm apa 170 cm,fogalmam sincs hogy lettem ilyen magas. :( . Úgy lennék pici,cuki meg minden,de magas vagyok és tisztára nem cuki. Tegnap azért sírtam,mert nem lesz férjem,mivel magas vagyok. :(

2015. febr. 19. 18:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon egyenlőtlen, ki-mikor-mennyit nő, mindenkinek egyéni ritmusa van (ez már csecsemőkorban is látszik, ahogy a mozgásformákat csinálják, ahogy a fogak nőnek ). Te hamarabb "megugrottál" Ne búsulj, 2-3 év múlva "lekőröznek"!
2015. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És egy 16 éves srác fog még nőni? Mert szegény srác nőhetne még,mert igy csak pár centivel magasabb
2015. febr. 19. 18:41
 3/22 anonim válasza:
Rengeteg lany osztalytarsam velem egymagas, vagy magasabb. En 176 centi vagyok, 17 eves. Nekem bejon a magassagod, szerintem rendben vagy:))
2015. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
a 16 éves fiú még sokat fog nőni! (amúgy is a fiúk később ugranak meg!)
2015. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Csak attól félek,hogy nagyon magas leszek.

Bárhová elmegyünk a szüleimmel,mindig furán néznek rám,mivel anya annyira pici,apa meg velem egy magas ,vagy lehet kisebb. A családban senki sem magas,csak az unokabátyám,ő 16 és 180 cm.

2015. febr. 19. 18:48
 6/22 anonim ***** válasza:
68%

Én kétlem, hogy furán néznének rád, mert manapság ez már nem minősül magasnak egyáltalán.

A 18 éves unokahúgom már legalább 3-4 éve 182 cm magas, és most, amikor volt a szalagavatója, néztem, hogy egyáltalán nem is a legmagasabb az osztályban.


Nekem kicsit fura ez, én már "öreg" vagyok (lassan 30 éves :)): nálunk még az én 167 cm-m abszolút átlagosnak számított. Most a fiatalabbak között én vagyok az apró. Minden generáció magasabb, mint az előzőek, ez egyértelmű tendencia. Nem véletlenül olyan alacsony például a nagyon régi járművek teteje meg kapaszkodói - 50-60 évvel ezelőtt jóval alacsonyabbak voltak az emberek.


Egy biztos: a saját korosztályodon belül az ég világon semmi különös nincsen a te magasságodban.

2015. febr. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Pedig sokan megszólnak érte..... és ez zavar.
2015. febr. 19. 19:29
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez szerintem teljesen normális magasság. Én is kb. ilyen magas vagyok, és a lányok közt átlagos magasságú vagyok, egy csomó fiú meg magasabb nálam.

Nem ettől függ, hogy lesz-e férjed :D Van akinek az alacsony nők tetszenek, van akinek a magasak, vagy mindkettő.

Ha ennyire zavar, nézz meg egy csomó modellt, ők is mind magasak (sőt, nálad sokkal magasabbak), mégis sokuk nagyon szép és nőies.

2015. febr. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon, én 174centi vagyok és imádom, bár a férfiak rendszerikt alacsonyabbak nálam. Gyakran hordok magassarkút, hogy ha mar magas vagyok, adjuk meg a módját :D a fiuk Imádják a hosszú lábakat
2015. febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De én ég nőhetek...nagyon sokat. :(
2015. febr. 19. 19:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!