Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, titeket mennyire zavar,...

Fiúk, titeket mennyire zavar, ha egy lány ennyire magas? 16/L

Figyelt kérdés

(A magasságomat direkt a végén árulom csak el)

Szóval nagyon-nagyon nagyra nőttem (és még növésben vagyok, mert 1 hónapja még pár centivel kisebb voltam), és zavar, hogy mindenki megbámul. Persze, nagyon eltérek az átlagtól, de zavar, hogy még a fiúk sem kezelnek lányként a magasságom miatt, eddig egy kapcsolatom sem volt, akivel alakult volna, az visszalépett, mert "túl magas vagyok neki", mások meg egyszerűen nem mernek velem kezdeni, pedig kifejezetten jó személyiségnek tartom magam.

Ezért gondoltam, hogy felteszem ezt a kérdést, hogy létezik-e egyáltalán olyan fiú, aki el tud vonatkoztatni a magasságomtól. Nem ismerkedni akarok, csak kíváncsi vagyok.

És akkor az adataim:

80/D mell

87 kiló

Vörös haj

Szeplős arc

Kék szem

Jó humorérzék

Kedves jellem

...és 208 centi

Tudom, nagyon durva. Ezért kérdezem, hogy van-e olyan srác, akinek nem az az első reakciója, hogy "hű, de magas vagy!".

De még egyszer: nem ismerkedés céljából kérdezem.



2016. aug. 21. 20:46
1 2
 11/16 anonim válasza:

Én 202 centi vagyok, láttam már nagyon magas lányokat, de te tényleg brutálisan magas vagy lány létedre. Mivel növésben vagy, meg merem kockáztatni, hogy te leszel a legmagasabb nő Magyarországon, ami szerintem megtisztelő. Rajtad kívül egy 208 centis lányról tudok, őt Határ Bernadettnek hívják és válogatott kosárlabdázó:


[link]


Neked is javalom, hogy kezdj el kosarazni, ha még nem tetted meg.

2016. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én imádnám a magasságodat. Amit leírtál magadról, az nagyon tetszik. Kár, hogy már túl vagyok a középiskolás koron. :)
2016. aug. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Olyan jó, hogy vannak ilyen emberek ^^

Köszönöm szépen!

2016. aug. 23. 11:29
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha nem ismerkedés céljából irtad ki akkor miert irtad le a

Hajad színét, azt hogy szeplös az arcod, hogy milyen szinu a szemed, azt hogy jo humorerzeked van, és hogy kedves vagy? XDDDD


Amugy engem nemzavar xD


17F

2016. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Egyébként lehet,hogy valami hormonzavarod van,mert szerintem egy lány nem nőhet ekkorára természetes úton.Lehet el kéne menned orvoshoz.

Amúgy engem nem zavarna

2016. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Hapci01 válasza:

Szia!


Egyáltalán nem zavarna, pedig csak 180 vagyok. Sőt szerintem baromira vonzó :D


Most ha bele gondolsz egy picit, szerintem eléggé nagy bátorság kell leszólítani egy ilyen magas (és ahogy leírtad) helyes lányt.. én mindig úgy gondolom, hogy akinek a párja magasabb (lány) azok egy igenis erős párkapcsolatban élnek hisz élből egy társadalmi mínusszal indulnak mások szemében.. és napi szinten megkapják a fura nézéseket.


Mindentől függetlenül engem most gondolkodóba ejtettél, komolyan kíváncsi lennék hogy hogyan is nézhetsz ki, de gondolom nem vagy Budapesti!


Üdv,

Krisztián

2016. nov. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!