Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nagy orrommal?...

Mit csináljak a nagy orrommal? Már nem tudom elviselni. 16/l

Figyelt kérdés

Tudom, hogy vannak azok a nagy orrú nők/lányok, akiknek kifejezetten jól áll, meg karakteressé teszi az arcukat, akiknek vékony, hosszúkás és egyenes az orruk, de nekem nagy széles(az egész) és még lefelé is görbül egy kicsit...

Igényesen öltözködöm, soha nem vagyok piszkos, mindent megteszek, hogy ellensúlyozzam, de nagyon elkeserítő, hogy ez elrontja az egész arcomat.

Nem mintha az arcom többi része valami szép lenne, de így nem átlagos vagyok, hanem szimplán ocsmány.

Orr műtétre persze gondoltam, de tudom hogy megbánnám, ha egyszer megcsináltatnám, mert az mégsem olyan mint az igazi természetes szépség, nem bírnék tükörbe nézni...Smink? Még csak nem is sminkelhetem magam, mert a bőröm mindenre allergiás.


Igazából nem is tudom, miért írtam ki a kérdést, hiszen nem sok esélyem van a javulásra, de hátha valaki tud valamit.

Köszi, ha végigolvastad.

itt egy kép viszonyítási alapnak:

[link]


(olyan az orrom, mint a jobb oldali kép)



2016. aug. 29. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem bánnád meg a műtétet, sokkal többen csinálják meg, mint gondolnád, csak nem reklámozzák. Még egy műsort is láttam egy sebésztől, és a páciensek olyan elégedetten mosolyogtak, szinte ragyogtak az új eredmény láttán.

Egyébként egyszer élünk. Ha jól éreznéd magad tőle, ez rá az egyetlen megoldás.


Lehet sminkkel is kontúrozni az orrod, de minden nap azért lehet sok lenne, főleg, ha nem bírja a bőröd.

2016. aug. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg, a jobb oldali lánynak a képen szép, átlagos orra van...
2016. aug. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába sminkeled ha ténymeg olyan nagy mint ahogy mondtad nem fog semmi sem segíteni rajta.Én is sokáig úgy éreztem nagyon nagy az orrom...de mostanában kezdek rájönni hogy tök átlagos orrom van.Szerintem neked sem lehet nagyon vészes.Ha közelről nézed a tükörben sokkal nagyobbnak látszik.Ha meg valóban nagyon nagy akkor szerintem merd megcsináltatni az orr plasztikát.Ha megfelelő szakemberhez mész akkor tuti nem rontja el.Én is még gondolkodok rajta de ha így haladok mire oda érek teljesen elfogadom magam.:) 16/L
2016. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Egy dolgot jegyezz meg mindenképp: Az egészséged a legfontosabb dolog a világon, és nem az orrod nagysága! Úgy vagy szép ahogy vagy! Sok más értékes dolog van benned. Meg kell tanulnod magadban a pozitívat látni, és nem csak a negatív dolgokat.:) Hatalmas önerő kell ahhoz, hogy elfogadd és szeresd önmagad! És nem az orrod méretétől leszel több vagy kevesebb. Ahogy felnősz és idősebb leszel meg fogsz vele békélni, hidd el!
2016. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!