Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom elviselni, hogy nem...

Nem tudom elviselni, hogy nem vagyok egy szépség! Ilyenkor mi a teendő? Ha nem születtem annak, nem is lehetnék az?

Figyelt kérdés

Vékony vagyok, de nekem így se tetszik a testem, arcom, is átlagos, pedig egészségesen eszem, sportolok, ápolom magam, de 1000x formásabb,szebb alakú/arcú lányok vannak, akik semmit sem tesznek és mégis sokkal szebbek.

Pénzem nincs plasztikára és drága kezelésekre, akkor el kell fogadnom magam átlagosnak?

Mivel tudnám felturbózni magam?

Hiába sminkelem ki magam szépen ( nem vakolat, csak finoman) és öltözöm fel csinosan, valahogy akkor sem az a full... más meg egy zsákban is tündököl.


2015. okt. 17. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs pénzed plasztikára és és drága kezelésekre, akkor bizony el kell fogadnod magad.Azzal tudod felturbózni magadat, hogy az önbizalmadat feltornázod minél magasabbra és akkor el tudod fogadni magad és boldog leszel, ez a legfontosabb.Utána sokkal könnyebben találsz magadnak párt, mivel a vonzó személyiséged ellensúlyozza azt hogy mondjuk csak átlagosan nézel ki.Kapis? :)
2015. okt. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Elárulok neked egy baromi nagy titkot, de ne terjeszd. K..rvára egy férfit se fog érdekelni, hogy mennyire vagy szép, ha egy fokkal kevésbé vagy ronda, mint egy szovjet tehervonat.

A szépségversenyek hülyeségek, egyik szép nő se szebb a másiknál. Nincsennek nálad ezerszebb és formásabb lányok, meg kétszer formásabbak se, mert ezt nem lehet számszerűsíteni. A(z egészséges) férfiak gondolkodásmódja a nőkkel kapcsolatban úgy van, hogy először is, mindenkit meg akarnak dugni, aki mozog vagy lélegzik. Másodsorban van egy -tól - -ig. Kategória. Mellméretre, farméretre, csípő-derék arányra, arcra, hajra, combra, stb. Ha ebbe beleférsz, akkor tök mindegy, hogy kettesalával fértél be, vagy te vagy elizabeth taylor hatvan évvel ezelőtt, az onnantól a lőtéri vadászkutyát se érdekli. További igény nincs támasztva.

Ezt a nők alapvetően nem értik és nem így gondolják, mivel, a női szexualitás teljesne más jelelgű, azaz a nő hipergám, a lehető legjobb pasit akarja kifogni magának, rendszerint kettőt, egy bika alfahímet, akivel felcsináltatja magát , és egy gondos kereső güriző állatot, aki majd felneveli az alfa zabigyerekét. (Ez az alaphelyzet, változatok vannak. A legtöbb nő azt hazudja, hogy ő nem megcsalós, de ez nem igaz.) Egy átlagos kinézetű és anyagi státuszú férfinak esélye sincs kimagasló minőségű nővel kavarni, még azt akár megszólítani se, addig egy abszolút átlagos nő bármikor megkaphatja az alfahímet is. (Legalább egy estére.)

Tehát teljesen fölösleges bármiféleképpen is kinézetre gyúrni, mivel az átlagos fiatal nő (Magyarországon) szép, és ez doszt elég.

Ez rossz hír, mert ez azt jelenti, hogyha érvényesülni akarsz, akkor agyra és háziasságra kell gyúrni, mert megszerezni nem nehéz egy pasit, de megtartani meg ez utóbbi kettővel kell, meg alaposan széttett lábbal.

2015. okt. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Haha :D Mintha anyámat írtad volna le. Igen, anyám egy r..banc. És midnenki azt mondja, hogy olyan vagyok, mint ő. Pasik, meneküljetek!!!!
2015. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ez igaz, férfiként tanusíthatom, hogy minden nőt meg akarok dugni, aki szembe jön, aki háttal megy azt meg pláne. Ha kerek a feneke, akkor majdnem mindegy, hogy mennyire kerek, átlagos vagy nem átlagos az arca, a füle, az orra hegye stb. Ezzel egyetértek, a többivel nem, mert szerintem szeretet is van a világon
2015. okt. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem miért probléma ez. Talán még nem volt soha férfi az életedben?

Én úgy látom a te egyetlen bajod nem a kinézeted, hanem a rettentő nagy hiúságod. Nem ekörül kellene forognia az életednek.

2015. okt. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Noveld az önbizalmad. Probald ki, hogy leszolitasz egy fiút férfit az utcan(ne ismerőst) es kérdezd meg hogy mi tetszik neki benned, vagy mi nem, es esetleg mivel lenne jobb
2015. okt. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tinikorban még oké az ilyen, de ha felnőttként ez a legnagyobb problémád akkor belül van a gond veled, nem kívül.
2015. okt. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanúsíthatom, hogy nem a szépségkirálynő külső tesz egy nőt vonzóvá. Én külsőre abszolút átlagos vagyok, átlagos arccal, ruhákkal, testalkattal. Viszont mindenki azt mondja, hogy rettentő jó a kisugárzásom, meg tudom nevettetni a férfiakat, el tudok velük beszélgetni szinte bármilyen témában. Szerintem azért azért tetszem viszonylag sokaknak, mert jó fej vagyok. Te is próbáld meg a pozitív tulajdonságaidat előtérbe helyezni, hidd el, nem minden a bombázó külső.
2015. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!