Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ocsmány arcú lány, akin a...

Egy ocsmány arcú lány, akin a smink és hajtrükkök se segítenek semmit és senki nem szereti, mindenki undorodik tőle, mit tehet?

Figyelt kérdés

+ szocfób és antiszociális is. Kb bottal nem piszkálná meg senki sem.

Ne öngyilkossági-guide-okat postoljatok, köszönöm. És zacsi sem segít mindenhol...


2010. ápr. 21. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Hát vhogy fel kell építenie az önbizalmát. A teste még lehet attól jó, hogy nem szép az arca. De ha a teste se jó, azon lehet változtatni edzéssel.

Meg aztán nem mindenkinek a kinézetével kell elkápráztatnia másokat. Lehet olyan a kisugárzása is h tiszta elbűvölő.

2010. ápr. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy nem is ocsmány, csak szocfób és antiszociális. Lehet, hogy először neki kéne változnia, hogy elfogadják mások, és akkor kiderülne, hogy nem a külsejével volt bajuk.
2010. ápr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%

Sejtem nincs kedved feltölteni képet hogy alakíthassak véleményt :)

Önbizalom. A kinézet egy dolog. Van egy ismerősöm, akkora az orra mint egy kilincs, a bőre mint a hold, és még tiszta zsír is mellé, aszemei araóénytalanul kicsik...na midnegy szóval ránézel és egy nem szép nő na. sőt. de olyan kisugárzása van hogy epednek érte a pasik, mert jól érzi magát a bőrében. LEgyél vidám, nevess sokat, fogadd el magad... Én alapból azon az állásponton vagyok hogy nincs csúnya ember, csak olyanok akik nem látnak át a felszínen.

2010. ápr. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
70%
dobj már fel egy képet , mert én nemigen láttam még olyan ocsmány valakit, akin semmilyen smink, kozmetika és fodrászat nem segít
2010. ápr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
45%
Plasztikai sebészet?
2010. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
70%

"" Egy ocsmány arcú lány, akin a smink és hajtrükkök se segítenek ""


márpedig ilyen nincs!!

2010. ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%

Egyébként elég sok híres ember van, aki csúnya és mégis rajonganak érte, szóval a külső nem minden!


Én nem hiszek olyanban hogy valaki szocfób. Max. nincs önbizalmad és azt gondolod, hogy mások többek vagy jobbak nálad, ami egyáltalán nem biztos. Pl. vannak azok a lányok, akik kisminkelve-kiszolizva vágtatnak végig az utcán, azokon én sokszor látom, hogy félnek az emberektől.


Ezt az undorodni dolgot meg felejtsd el! Ha nem vagy büdös és tiszta a ruházatod, akkor senki nem undorodik tőled, akárhogyan is nézel ki, ez 100%.

2010. ápr. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

elég sok híres ember van, aki csúnya és mégis rajonganak érte,



Ebben tökéletesen igazad, van, de ők tele vannak zsével.

2010. ápr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Nagyon kevés ember híres azért mert gazdag...
2010. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
60%
Nincs ronda nő csak kevés pia...
2010. ápr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!