Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon sokan (többnyire...

Nagyon sokan (többnyire pasik) mondják hogy szép szexi, és formás testem van. De a barátnőm, megjegyezte hogy elég nagy a hasam, most akkor csak irigy hogy engem megnéznek a strandon, és a bulikban? Ti mit gondoltok, ténlyeg nagy a belem?

Figyelt kérdés

kép:

[link]

[link]

[link]

[link]



2016. szept. 7. 18:21
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon bejössz.Azért nem ártana tudni a korodat is...
2016. szept. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
84%
Tutira csupa narancsbőr is vagy. Nem tetszel. Nagyon nagy a hasad. Mint aki most szült.
2016. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
76%
én is azt hittem hogy baba van bent, de legalábbis valamitől nagyon fel van puffadva, vagy a zsigeri zsírod magas. Kívül nem hájas túlzottan, de belülről valamiért nagyon nagy.
2016. szept. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
76%
+derekad sincs. A barátnőd még jófej is volt veled.
2016. szept. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
Hanyat fekve nem látszik.
2016. szept. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Hanyat fekve is látszik, rádaásul szerintem még nőtt is mostanában.
2016. szept. 12. 17:55
 27/37 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sürgősen: diéta+sport.
2016. szept. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
tényleg mint aki terhes, már bocs. főleg a 3. képen, nagyon brutál. sok kiéhezett, nőhöz nem jutó férfinek az agya csak odáig jut el, hogy 2 nagyobb mell = jó nő, de őszintén szólva a te melleid nincsenek arányban a hasaddal és ezt te is látod szerintem..
2016. okt. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Szánalmas, h egyesek arra vetemednek, h melltartós képeket raknak fel magukról internetes oldalakra csak azért, hogy a megfeneklett önbizalmukat kiéhezett, perverz férfiak bókjaival próbálják menteni. Ne próbáld az ellenkezőjét bizonygatni, mert a nagy pocakodról kértél véleményt és nem a melleidről, amiknek egyébként nem kellene a képeken szerepelniük.

Gratulálok, h a nők több százéves harcát ilyen "szerepléssel" a sutba vágod. A nők szégyenfoltja vagy.

2016. okt. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Hu o.o szerintem nemnazert neznek meg. Most te amugy terhes vagy es csak poen a kerdes ?
2016. okt. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!