Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ajak piercing mennyi idő...

Az ajak piercing mennyi idő alatt forr össze?

Figyelt kérdés
nyár elején kifogom szúratni az ajkamat és majd septemberben, mikor az iskola kezdődni fog, reggel majd ki kell vennem a piercinget és suli után rakhatom majd vissza... és arra lennék kiváncsi hogy suli után (úgy hogy kb. 7-8órát nincs benn) vissza tudom-e rakni majd a piercinget?

2016. szept. 10. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne sulira kivenni? Leragasztod és kész.

De 3 hónap után 7-8 óra túl sok, nem hiszem, hogy vissza tudnád tenni.

Vegyél tesztszínű ékszert bele és nézd át a suli házirendjét, hogy az ír-e valamit róla. Ha tiltja, hogy legyen, leragasztani, akkor is bőven elég a legtöbb helyen (semmi nem tiltja a ragtapasz viselését a test bármelyik pontján...).

2016. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is az átlátszó apró ékszer a legjobb megoldás, azt pedig kétlem, hogy a házirend kulon tiltaná!
2016. szept. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszii a válaszokat :)

a házi rendben benne van hogy nem lehet piercing :/

de majd keresek valami jó pc-t ami alig látszódik és/vagy leragasztom :)

vagyaz nem jó megoldás hogy majd mikor már benne lesz az ajkamban a pc akkor azt az oldalát úgy felheviteni hogy utána kiszedném, vagy hasonló, és akkor a bőr "megégne", és mondhatni megmarada lyuk... vagy inkább ezen ne is gonolkozzak? vagy bele rakok 2mm-es piercinget nyáron... vagy nem tudom :D

de lehet marada nem észrevehető pc és a ragtapasz :D :)

2016. szept. 10. 15:59
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt szetintem ne próbáld meg: DD Ha nyáron vastagabbat teszel bele /szerintem 1.6-os is elég/ és ha még mozgatod is hordás kozben , akkor szerintem (talán) nem forr be, de legalábbis valahogy át tudod eroltetni rajta, és talán egy kis ido után megszokja, és már simán át megy rajta mindig. ( De ezt csak gondolom!) Szia:))
2016. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ez milyen suli, hogy ilyeneket beleírnak a házirendbe?! Valamilyen vallási?!
2016. szept. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Katolikus iskola (sajnos) :/ :D
2016. okt. 22. 12:58
 7/8 anonim válasza:
0%
ki az a bolond aki katolikus suliba jár és pc-t akar? ha nem lehet ne csináltass. ilyen egyszerű
2017. márc. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem is van pc-m. nem jó ha állandóan ki-be rakosgatod mert attól begyulladhat. :) tapasztalat.
2017. máj. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!