Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van még igény a divatblogokra?

Van még igény a divatblogokra?

Figyelt kérdés
Megéri belekezdeni? Olvastok ilyeneket? Ha igen kik a kedvenceitek?

2016. szept. 11. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha normalis az ember akkor nem olvas ilyet
2016. szept. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és miért?
2016. szept. 11. 20:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy vettem észre mostanában a youtube videózásra van inkább igény, amellett meg sokan vezetnek blogot.

Divatblog meg csak úgy magában nem elég, az én véleményem szerint nagyon gazdag és befolyásos kell legyél ahhoz, hogy sokan kövessék a divatblogot, és az elején amúg beindul rengeteg türelem kell.


Én ha bele szeretnék kezdeni akkor yotube videókat készitenék ahol smink és haul videókat esetleg személyes jellegű videókat tennék, majd ha úgy érezném nem elég akkor inditanám a divatblogot és videózés közben tudnám hirdetni, akkor látnám meg van e igény rá, megéri folytatni.

Ha olyan divatblogot akarsz ahol mások általi ruhákat teszel ki, annak szerintem nincs sok értelme mert ott a weheartit,instagram,pinterest stb.

(Plusz videózas közben be is tudnád mutatni az aktuális divatot, blogodban meg részletesebben irni róla)


Szerintem dönts ahogy te jónak látod, nem osztani akartam az észt csak le irtam, amit én gondolok.Én pl youtubon követek pár személyt: Karin Dragos,AvianaRahl,Szilva,Csizmadia Gabriella stb akik jó videókat csinálnak viszont blogokat, divatblogokat egyáltalán nem követek mert képeket nézek inkább instagramon,külföldi oldalak stb.

2016. szept. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!