Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Női arcszőrzetet érdemes...

Női arcszőrzetet érdemes szőkíteni vagy inkább gyantázzam le?

Figyelt kérdés

A fülem mellett egészen az állam vonaláig a pajesz vonala nőtt tovább, régen nem zavart, de miután megnéztem tükörben elkezdtem szőkíteni, mert olyan volt, mint egy kiskamasz fiúnak, aki épp pelyhesedik. Ezzel az a gond, hogy kb. 2 hétig bírja, majd ismét látszik, ráadásul mivel barna a hajam eléggé látszanak a szőke szőrszálak.

Gondolkodtam a gyantázáson is, de nem tudom azt mennyire kellene gyakran, mert például a lábam gyantával is csak 1 hétig bírja, bár valószínűleg a végeredmény szebb látvány lenne, hisz a szőkítés során ugyanúgy ottmarad a szőr csak szőke, gyantával talán nem lenne olyan feltűnő.

Sajnos (szerencsére) nem hormonális a problémám, hanem öröklött, a nagymamámnak is hasonló volt a problémája, őt nem zavarta, illetve a húgom is hasonló gondokkal küzd, ő már elment végleges szőrtelenítésre, nekem sajnos még nem telik rá.


2016. szept. 12. 11:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Engem is egy ideje nagyon zavar, habár az enyémek szőke pihék, mégis nagynak érzem őket, mesélnétek kérlek a gyantázásról? Tényleg nem erősödik tőle? És valaki használta esetleg a bellabe-t? Annyira kipróbálnám, csak félek, hogy felerősödik, vagy a gyantától kicsattogok.
2017. ápr. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Nekem első próbálkozásra nem jött be a gyanta, nem tépte ki rendesen a szőrszálakat. Nemrég kipróbáltam újra, rendes nagy gyantacsíkokat vettem és abból vágtam egy csíkot, másodjára jobban sikerült, azóta 2 hetente gyantázom, én nem pattogtam ki tőle, a bajom az, hogy muszáj várni míg valamennyire visszanő a szőr, mert amíg nagyon pici nem tépi ki a gyanta. A szőr nem erősödött tőle, sajnos ugyanolyan mint volt.


Amit írtál azon én is gondolkodom, láttam az Avonnál is, bár nem tudom mennyire lehet hatásos, így még nem mertem megvenni.


Epilátoron is gondolkodtam, bár annak valamivel szélesebb a feje, mint a szőrös terület így azt nem mertem kipróbálni, viszont láttam, hogy van arcra kifejlesztett arcepilátor, igaz kicsit drága, de szerintem megéri rá beruházni, most ennek a beszerzésén gondolkodom leginkább, mivel epilátort már évek óta használok más területen és teljesen elégedett vagyok vele.

2017. ápr. 23. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!