Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor kezdek el nőiesedni?

Mikor kezdek el nőiesedni?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar hogy 16 éves vagyok és mindenki 11 éves kislánynak néz, az arcom szép nagyon de az alakom borzasztó, alig van valami csípőm és ez nagyon zavar, meg bot lábaim vannak, a méreteim , 75 55 75 , igen nagyon nagyon vékony vagyok 155 cm 37 kg, szerintetek kerekedni fogok még vagy törödjek bele hogy igy mindenki átnéz rajtam

2016. szept. 19. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyél sokat és sportolj- illetve ellátogatnék a helyedben egy nőgyógyászhoz hogy felírjon neked fogamzásgátlót- attól az esetek nagy százalékában lesz csípőd- mert dugig van női hormonnal! Májvizsgálatot ne feledd el előtte megcsináltatni, mint mindenkinek!


Én úgy gondolom, egy "igazi férfi" nem attól férfi hogy átnéz rajtad v. megnéz, hanem önmagadért szeret.

2016. szept. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha magasabb lennel, jo lennel modellnek😊
2018. máj. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!