Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kezdek anorexias lenni?

Kezdek anorexias lenni?

Figyelt kérdés

Az utobbi időben fogyokúra miatt sikeresen fogytam.De még mindig husinak érzem magam,bűntudatom van,ha eszek valamint a menstruáciom is kimaradt.Ez anorexia vagy meg nem? Ha az hogyan tudnék kigyógyulni belőle?

14l/157 cm 45 kg



2016. júl. 7. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
A 45 kg nagyon kevés, ha már sovány vagy és mégis csak azon jár az eszed, hogy milyen kövér vagy, akkor anorexia. Kigyógyulni nehéz, én is voltam ilyen helyzetben, ha éhes vagy egyél, de normális mennyiséget, ne sokat. A koplalás hosszútávon nem egészséges. Ha nagyon komolynak érzed a problémát keress fel egy orvost.
2016. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De félek,hogy megint visszahizok:/ egyebkent koszi a valaszt:)
2016. júl. 7. 18:21
 3/3 anonim válasza:

157cm-re 45kg szerintem pont jó..

Mit mondjak én? 170cm/47kg... De NEM vagyok anorexiás.

Szerintem ez még nem anorexia, de ha mindig a fogyáson jár az eszed, könnyen beleeshetsz.

2016. aug. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!