Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miert nem sikerul jol oltoznom...

Miert nem sikerul jol oltoznom? Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

korulottem minden lany szep,jol oltozott es csinos...13eves vagy..vannak jo ruhaim de mindig nyomorekul oltozok fel es nezek ki..vagy en mindig ugy erzem. ez miert van?

Az arcom borzalmas...nincsennek pattanasaim de a szemem oylan pici mint egy hangyanak es ilyen rondakek es az orrom pedig olyan mint egy krumpli..mi a tanacsotok

letszi segitsetek mert neha mar olyan depis vagyok emiatt.


2016. okt. 11. 15:29
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Létszi? Szerinted létezik olyan kifejezés, hogy "letél szíves" vagy mi alapján rövídítetted így?
2016. okt. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%

Istenem. Mikor én voltam 13 éves kislány akkor szinte csak rózsaszín ruhákat vettem fel. Idővel rájössz majd, hogy milyen a te stílusod. :) Egyébként ha tényleg ilyen "borzalmas" vagy akkor ez ellen nem tudsz mit tenni.

19/F

2016. okt. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
A 19/F mikor volt 13 éves kislány..? 🤔
2016. okt. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az arcoddal nem tudsz mit csinálni, el kell fogadnod hogy így nézel ki, nemsokára elkezdesz nőiesedni és idővel kialakul a saját stílusod, olyan ruhákat vegyel amiben jól érzed magad. Ne másoknak akarj megfelelni. Ezen tényleg nem éri meg aggódni
2016. okt. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, 14 evesen en is katasztrofalisan neztem ki es husz eves koromra kiszepultem, ez egy transzformacio.


Olyat is ismerek aki 13 evesnek alomszep volt, husz evesen pedig kb ra sem ismernel annyit csunyult:1)A kulso mindig valtozik🤗

2016. okt. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is krumpli orrom van :) egy idő után elfogadod majd magad. Lényeg h próbálj meg az alkatodhoz, az arcodhoz a legelőnyösebben felöltözni és sminkelni ( bár nem tudom sminkelsz e már). Én pl a mai napig idétlenül nézek ki szemceruza nélkül ( a sminken ebből áll + kihúzom a szemöldököm mert nagyon világos), pedig már 28 éves vagyok. Ez van.
2016. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!