Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mikor fog már végre megnőni a...

Mikor fog már végre megnőni a mellem?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi a mellem. A családtagjaimnak kivétel nélkül nagymellük van. Akkor nekem mégis miért ilyen kicsi?

Nem vagyok sovány (153 cm,48 kg).

Mikor fog megnőni? Vagy mindig ilyen pici marad? :(

16/L



2016. okt. 25. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Lehet, hogy kicsi marad. Nem a közvetlen családtagjaidra hasonlítasz ebben.

De nem gond. Ettől még lehetsz szép, vonzó. Nem két mell vagyunk, hanem annál sokkal több.

2016. okt. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

Még nőhet.

Ha mégsem, az sem baj.

2016. okt. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ez volt. A családban mindenkinek kétszer akkora, ezért reménykedtem még 18 éves korom után is hátha nő még. 20 éveimben végig azt gondoltam hogy szilikont fogok csináltatni mert nem bírtam elfogadni. 30 éves koromra már büszke vagyok rá. Nem lóg, és rájöttem hogy ez a legjobb méret. Ha ennél nagyobb lenne ennyi idős koromra már lógna. Szóval minden csak viszonyítás kérdése ;)
2016. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!