Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk? Szerintetek ciki ha...

Fiuk? Szerintetek ciki ha valaki tűsarkúban jár mindig?

Figyelt kérdés
2016. nov. 2. 11:46
 1/7 A kérdező kommentje:

Ilyenem van pl feketében



[link]

2016. nov. 2. 11:48
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez a cipő nagyon ronda,még feketében is. Ha a dresscode munkahelyeden követeli az elegáns stílust, amihez tűsarkút veszel fel (nem ezt) akkor semmi probléma nincs vele. De feltételezem nálad nem ez a helyzet, főleg , hogy sok helyen a nem nyitott orrú cipőket követelik, így igen gáz, ciki. Tűsarkú általában azoknak a nőknek felel meg akik autóval járnak dolgozni, vagy csak vásárolni és nem a metrón/buszon/villamoson botorkálnak. Csak őszintén remélni tudom,hogy nem a férfiak tanácsát kéred ki a későbbiekben az ilyesmi dolgokról.


L

2016. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Már attól kifordult a bokám hogy megnéztem a képet...
2016. nov. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez nagyon csúnya és még közönséges is. de hogyhogy MINDIG tűsarkúban jár? -10 fokban télen is? csúszós, jeges, sáron időben? a sarki kisboltba is? gááz
2016. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%

Azért mindennek van határa...


Azt ne mondd, hogy kényelmes, mert nem veszem be. Az, hogy ronda az egy dolog, de ez még annak is fáj, aki ránéz, nemhogy akinek hordania kell...

2016. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kényelmes persze de hozzászoktam és így tetszik
2016. nov. 4. 08:34
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem ciki. Sőt nagyon is tetszik, ha valaki szeret ennyire nőiesnek lenni! De a képen látható magasság a mindennapokra túlzás, ezt hagyd meg különleges alkalmakra. Egyrészt túl feltűnő, másrészt a lábadat is maradandóan eltorzítja, ha sokat jársz ilyenekben.
2016. dec. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!