Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ez már túl...

Fiúk, férfiak! Ez már túl vékony számotokra? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, de lányok is írhatnak nyugodtan.


Például ilyen alkat kisebb mellekkel: [link]


Vagy nagyjából olyan alak, mint ezen a képen a bal szélső nőé (talán picit vékonyabb combokkal): [link]


Vagy mondjuk egy ilyen: [link]


Ilyen alak már túl vékony lenne számotokra, nem találjátok vonzónak? Vagy még beleférnek? Esetleg szabályosan taszító számotokra? Ha mondjuk arcra, stílusra, stb. tetszene a lány/nő, vonzódnátok hozzá ilyen alakkal?


(Azért raktam fel 3 különböző képet, mert nem teljesen tudom eldönteni, hogy az én alakom melyikre hasonlít leginkább, de nagyjából ez a kategória.)


Előre is köszönök minden választ, véleményt! A korotokat és a nemeteket is írjátok le, légyszi!



2016. nov. 4. 18:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

18 vagyok


a husis egyenlő a normális testalkattal (legalábbis amit az emberek többsége normálisnak nevez) na így értettem, elnézést, hogy nem tudtam közérthetően kifejezni magam.


ui: ezen a három képen minden van csak vékony női testalkat nincs:)

2016. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
#18: Nem a betegesen vékony (anorexiás, bulémiás) testalkatra gondoltam, amikor "vékony"-ként jellemeztem a 3 fenti képen lévő nőt és magamat. De akkor legalább megtudtam, hogy - ezek szerint - te is teljesen elfogadhatónak tartod ezt az alakot.
2016. nov. 7. 20:32
 23/38 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy anorexiás és bulimiás testalkat, ezek nem testi betegségek... de igen mondjuk rá hogy elfogadható, átlagos, unalmas.
2016. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Nem is azt mondtam, hogy anorexiás vagy bulimiás TESTALKAT, hanem hogy betegsen vékony testalkat. Zárójelbe tettem direkt az anorexiát és a bulimiát, hogy például nekik van betegesen vékony alakjuk! De nem vagyok h-lye, tudom, hogy az nem TESTI betegség, hanem pszichés probléma és táplálkozási zavar. DE a következménye a túlzott vékonyság! Mindenesetre kösz a "felvilágosítást"!


De tudod mit, tessék, itt vannak a betegesen vékony női testalkatok például:

[link]

[link]


Ez már nagyon durva nyilván, de ettől függetlenül a kérdésem alatti 3 nő is vékony alkatú, bármit is mondasz. :D Csak nem betegesen. Azt viszont nem értem, hogy neked abban mi a jó, hogy idejössz kötekedni, amikor én szerintem teljesen normálisan tettem fel a kérdésemet.

2016. nov. 7. 21:20
 25/38 anonim ***** válasza:

24

Te egy kicsit husisabb alkat vagy ugye?

2016. nov. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
Nem akar válaszolni erre a kérdésre... sem itt, sem priviben...
2016. nov. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

26

Áhh.

Gondolom jól esne neki ha azt mondanánk azok a lányok már túl gebék. (az első három)

Elég egyszerű gondolkozásra vall ez a kérdés úgy ahogy van, meg amit hozzá írkált.

2016. nov. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Én egyáltalán nem vagyok husis alkat. Pont azért kérdeztem, hogy ez még rendben van-e, mivel én túl vékonynak érzem magam, és nem tetszik az alakom pont emiatt!! Próbálnék egy kicsit hízni, csak nem sikerül.

Úgyhogy sajna nem jött össze az az "egyszerű gondolkodásra valló kérdés". Ha azt mondanátok, hogy ők már gebék, akkor csak megbizonyosodnék róla, hogy én is az vagyok, jól látom, és még rosszabbul érezném magam a bőrömben.

2016. nov. 8. 09:42
 29/38 anonim ***** válasza:

Az hogy valaki vékony még nem jelenti hogy jó alakja van.

A vékony jó alakú lányok tetszenek a fiuknak.

Tegyél fel magadról egy képet alsóneműben, arc nélkül és megmondják milyen vagy, a sok szócséplés helyett.

2016. nov. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Nem fogok ide feltölteni képet magamról, az biztos. Direkt hasonló alkatú lányokat kerestem, ahogy azt a kérdésem alatt is írtam egyébként.

Amúgy meg légy szíves ne kötekedni gyere ide. Ha nem tudsz érdemlegesen hozzászólni a kérdésemhez, akkor inkább ne írj semmit. Én mindenesetre lezártam ezt a "vitát", ha te még folytatod, egészségedre...:)

2016. nov. 8. 10:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!