Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ez már túl...

Fiúk, férfiak! Ez már túl vékony számotokra? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Elsősorban férfiak véleménye érdekelne, de lányok is írhatnak nyugodtan.


Például ilyen alkat kisebb mellekkel: [link]


Vagy nagyjából olyan alak, mint ezen a képen a bal szélső nőé (talán picit vékonyabb combokkal): [link]


Vagy mondjuk egy ilyen: [link]


Ilyen alak már túl vékony lenne számotokra, nem találjátok vonzónak? Vagy még beleférnek? Esetleg szabályosan taszító számotokra? Ha mondjuk arcra, stílusra, stb. tetszene a lány/nő, vonzódnátok hozzá ilyen alakkal?


(Azért raktam fel 3 különböző képet, mert nem teljesen tudom eldönteni, hogy az én alakom melyikre hasonlít leginkább, de nagyjából ez a kategória.)


Előre is köszönök minden választ, véleményt! A korotokat és a nemeteket is írjátok le, légyszi!



2016. nov. 4. 18:53
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Teljesen az álomnő kategória nálam. F-34
2016. nov. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Nekem ennél teltebb csajok tetszenek.
2016. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Nálam rendben van mind, talán a sorrend: 3(ez fix)>2>1, de ehhez több kép kéne, hogy igazán sorba tudjam rendezni :)

Nálam az ilyen alak egyértelműen vonzó, mindig is a vékony tetszett :)

20f

2016. nov. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 vikidal válasza:
Tudom hogy az en velemenyem nem mervado, de ez is egy velemeny. Csak azt szeretnem tudni, hogy ha majd szulesre kerul a sor akkor az utolso kepen szereplo csaj az hogyan fog kinezni???? Plane ha ikreket fog szulni.Egyaltalan nem egeszseges ez a koros sovanysag Szerintem ha alkatilag vekony vagy akkor boldog vagy mert nem kell fogyokuraznod hogy a trendet kovesd Ha meg nem vagy vekony akkor oruljel neki mert igy vagy szep hiszen nem mindenki vonzodik a ,,gebe" csajok utan. Nekem szemelyesen a termetesebb,molett lanyok, csajok tetszenek. F
2016. nov. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Igen, alkatilag vékony vagyok, de én nem örülök neki, hogy ennyire. Trend ide vagy oda, ha én nem érzem magam jól a bőrömben, mert túl vékonynak érzem magam, akkor megette a fene. De azért néhány itteni hozzászólás picit megnyugtatott, hogy ha magamnak nem is igazán, de egyes férfiaknak azért még bejöhetek.

És neked is köszi a választ, utolsó! :)

2016. nov. 28. 18:03
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem túl vékony, ha illik az alkathoz. Van, aki természetesen ilyen vékony, mindenféle bulimia vagy hasonló nélkül. Genetika. És természetes állapotban ez nagyon szép tud lenni. A 2. és 3. képen lévő nő teljesen rendben van. A 2. képen lévőnek kicsit szélesebb a csípője, a 3. képen lévőnek kevésbé.

Ne aggódj az alkatod miatt, felesleges. :) Tényleg ilyen szinten jó?

2016. dec. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Utolsó :D 17f
2016. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
#36: Tényleg ezekhez hasonló alakom van, igen. Csak én nem érzem túl jónak, régebben jobbnak tartottam az alakomat, mielőtt ennyit fogytam volna. Formásabbnak éreztem magam. De köszönöm szépen a te válaszodat is! :)
2016. dec. 3. 10:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!