Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért szólnak le a ruha...

Miért szólnak le a ruha viseletem miatt?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és gucci cipőben, louis vuitton, Versace, Key Closet, Dior ruhákban járok általában bulizni, suliba, meg mindenhova kb. Sokan viszont beszólnak nekem, hogy pláza cica vagyok, meg ilyenek.. ezeket miért mondják? Nem kellene ilyeneket hordanom? (szüleim veszik nekem a ruhákat, azt mondják mindig, hogy ,,egy lánynak jól kell öltözködnie, hogy tiszteljék,, - szerintem ez nem így van, na mind egy, most nem erről van szó..)
2016. nov. 16. 22:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem teszed ki a melled meg ilyenek akkor féltékenyek rád hogy neked milyen jó márkás drága cuccaid vannak :)
2016. nov. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Értem. A bulizást nehogy félreértsétek, nekem az a bulizás, amikor megyek egy esküvőre, vagy születésnap vagy ilyenek. Egyébként szerintem normális cuccokat hordok, sajátot nem fényképezhetek le, mert anyáék kitekernék a nyakam, de bolti képet küldök ide róla:

(Föbb) cipők:

[link]

[link]

[link]

[link]

Meg még ilyesmik.

Ruhák:

Louis Vuitton:

[link]

[link]

[link]

[link]

ezek megvannak nekem, meg még hasonlóak.

Versace-ből nem találtam, mert tervezett ruháim vannak belőle.

Key Closet:

[link]

[link]

[link]

itt csak ezt a hármat találtam.

Dior-bol szintén nem találtam mert tervezett ruhák vannak.

Ilyesmiket hordok.

2016. nov. 16. 23:09
 3/27 A kérdező kommentje:
Louis Vuitton-hoz küldtem nike meg még pár márkás cuccot, olyanokat is hordok, csak nem írtam ki, bocsi.
2016. nov. 16. 23:11
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemetsegbol de sikerult az ilyen draga es neves markakbol is olyanokat kuldened amik ugy neznek ki mintha hadas hamisitvanyok lennenek:s. Nem csodalom ha beszolnak erte probald meg kicsit szolidabban ossze valogatni . amugy meg alapbol az ilyen nagy markaknak a ruhaik elegge hordhatatlanok szerintem a zarabol 100x jobb outfited tudnal csinalni mert a gucci meg chanel akkor jo inkabb ha pl parizs meg milanon setalgatsz es varod a fashion weeket :D
2016. nov. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Nem akarok gyökér lenni, de asszem erre mondják, hogy divatot lehet venni, stílust nem.

Ruhából baromi fölösleges dizájnert venni, mert használódik, akkor is, ha drága minőség, meg változik a divat vagy a stílusod, esetleg megunod, stb. Érdemesebb inkább akkor már örökéletű kiegészítőkre költeni, egy ízléses cipőre, napszemüvegre, táskára, kabátra, órára amik sok mindennel mennek és évekig használhatóak. Sokkal szebb és sikkesebb lesz az összhatás, mintha magadra aggatnál egy halom drága, béna cuccot, amik 3 évvel ezelőtt lehet menők voltak, de ma már nem azok.

Csak egy kis tipp a jövőben. Okosabban vásárolj.

2016. nov. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Amit a Louis Vuitton hoz linkeltél, annak köze sincs hozzá. Egyébként melegítőt nem hordunk utcára, mert nagyon gáz, pláne a MY77-es plüssmelegítő (ami konkrétan c@gányos), a többi amit meg linkeltél olcsó gagyi hamisítvány. A cipők meg k@rva rondák, ne csodálkozz, hogy beszólnak. A ky closet ruhák jók, letisztultak. Tudod van az mondás, hogy pénzért nem lehet jó ízlést vásárolni. Attól, hogy valami drága még nem biztos hogy jól néz ki. A divatvilág a szüleid féle sznobokból él meg. Vannak sokkal olcsóbban sokkal szebb ruhák és cipők is, csak jó ízlés kellene hozzá, amit ugye pénzért nem árulnak.
2016. nov. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem kamu az egész kérdés akkor is csodálkozom, hogy ezekkel a ruhákkal plázacicának néznek, mert sok minden lehetsz bennük, csak épp az nem.


A márkák jók, de ettől még nem minden jó amit árulnak.


Tiszteletet a jó izléssel összeválogatott alapruhatárral tudsz, ami után lehet néhány vagány darabod amit ha épp olyanod van akkor felvehetsz.

2016. nov. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem kamu kérdés. És nem is hamisítványok a ruháim. Én nem választhatok ruhákat magamnak. Mindig a szüleim vásárolnak nekem. Ők az ilyen ,,pénzes,, családi körbe tartoznak.. így sajnos én is. A ruhák és cipők nekem sem tetszenek, de ezt nem mondhatom meg nekik, mert biztos, hogy felpofoznának érte. Mindig a szüleim veszik, rendelik, csináltatják nekem a ruhákat, sosem én választok. Egyszer vettem egy nekem tetsző nike márkájú pulcsit, amint anya meglátta rajtam, szinte letépte rólam, és oda is adta valakinek, legalább is nekem ezt mondta.. de lényegtelen. Még vannak ilyen rózsaszín ruháim (szinte olyan a többsége), csak azokról képet nem tudok ide rakni, mert szinte mind terveztetett nekem, szintén anya csináltatta őket.
2016. nov. 17. 10:11
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

'sajátot nem fényképezhetek le, mert anyáék kitekernék a nyakam' - lol hány éves vagy, 8? mégis honnan tudnák meg és miért tekernék ki a nyakad?

amúgy ezekkel a cuccokkal az a baj, hogy csúnyák, főleg a gucci cipők borzasztóak és kb 1000 forintot nem érnek, nemhogy több százezret. lehet másokat az zavar, hogy ennyi pénzed van, mégis ilyen ízléstelen cuccokban jársz. főleg a 2. szekcióban linkelt melegítők. wtf? az ember melegítőben nem jár iskolába, pláne nem ilyen csúnyában.

a key closet ruhák nem rosszak mondjuk, de nem is olyan extra márka, amúgyis jobb esetben senki sem látja a ruha árcéduláját.

"egy lánynak jól kell öltözködnie, hogy tiszteljék" - hát igen, de ez nem bazári melegítőket jelent csúnya, de drága cipőkkel.

2016. nov. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
" Én nem választhatok ruhákat magamnak. Mindig a szüleim vásárolnak nekem. A ruhák és cipők nekem sem tetszenek, de ezt nem mondhatom meg nekik, mert biztos, hogy felpofoznának érte. Mindig a szüleim veszik, rendelik, csináltatják nekem a ruhákat, sosem én választok. Egyszer vettem egy nekem tetsző nike márkájú pulcsit, amint anya meglátta rajtam, szinte letépte rólam" - úristen, ha ez igaz, az nagyon nem normális.. a szüleid betegek.
2016. nov. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!