Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék hízni?

Hogyan tudnék hízni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nagyon vékony. Már nagyon irritál, hogy az összes osztálytársamnak szép, nőies alakja van, sőt a lejjebb lévő osztályokban is, én meg tök vékony vagyok, és deszka. Jó nem teljesen deszka, de azért hozzájuk képest eléggé... És legalább nyárig kicsit husisabb akarok lenni, ballagásra... Mert akik vékonyak azok tudják, hogy soványnak lenni ugyanolyan rossz, mint kövérnek, és ugyanúgy nehéz felvenni nyári ruhákat

2016. nov. 20. 10:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan évfolyamtársam akinek 21 éves pasija volt, olyan kva jól nézett ki, de a többség úgy néz ki mint egy tipikus 14 éves, és azért mert van pár tényleg nőies, nem azt jelenti, hogy mindenki az és hidd el, a többség nem az.

Most ebben a korban vagy, szóval persze, hogy még nem látod annyira át és a világ végének érzed, szóval szerintem én abba is hagytam a győzködést. :D

Majd pár év múlva magadtól is rájössz.

2016. nov. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
És megmagyarázhatod még százhoz, hogy miért van úgy, ahogy mondod, akkor sem fogsz tudni az alakodon változtatni, de ez nem is baj. Csak te érzed annak.
2016. nov. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!