Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne olyan szép...

Hogyan lehetne olyan szép nagy kerek hátsóm mint az afrikai nőknek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 28. 22:40
 1/9 anonim válasza:
84%
sok sok squat
2016. nov. 28. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első, napi mennyi time? Komolyan, most ezt én is fogom csinálni, azért kérdezem.😁😁
2016. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Remélem tudtok angolul! Ha nem az sem baj, ha úgy csináltok mindent ahogy mutatják.

https://www.youtube.com/watch?v=afghBre8NlI

Ez egy 5 perces vegyes comb és popsi edzés, meg lehet benne izzadni, nekem tetszik.

A 2. videóban nincs egy helyben futkosás, ugrándozás

https://www.youtube.com/watch?v=2vSJM8Qo6-0


Kezdésnek azt mondják heti 3x elég.

2016. nov. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
első voltam
2016. nov. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. nov. 29. 00:03
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
A squatból nem a mennyiség számít, hanem, hogy milyen súllyal csinlod. Minél nehezebbel, annál jobb. És a nehezet nem 5 kilóra értem. A squaton kívül kell a deadlift, kitörés, lépcsőzés, stb. De még ezekkel SEM biztos, hogy lesz olyan feneked, mint a sztereotipikus fekete nőknek, mert főleg genetika kérdése. De a mostani fenekednél mindenképpen lehet nagyobbat és jobbat csinálni.
2016. nov. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugy, hogy odamesz es felkered az oroszlanokat edzonek.
2016. dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy szép, formás, kerekded popó az IGEN! De egy nagy s.gg, az visszataszító tud lenni... Gondold csak át!
2016. dec. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kerek popsi, ami jól mutat a strandon és egy elegánsabb szerelésben is, még mindig guggoással készül és nem kardiózással, meg koplalással. Minél hamarabb belátod, hogy dolgozni kell érte, annál hamarabb érheted el a célod.


A guggolás jó. A guggolás olyan, mint az élet. Nem az számít, hogy a nagy súlyok a válladon lenyomnak, hanem az, hogy van-e benned elég erő újra felállni!

2016. dec. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!