Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen mellnövelő módszerek...

Milyen mellnövelő módszerek léteznek?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a plasztika, a hízás, vagy átmenetileg a fogamzásgátló lehet, ami valós eredményt produkál.

A különböző mellnövelő krémekben, kapszulákban nem hiszek, tudom hogy mind csak lehúzás.

A hízás nekem nem vált be. Ugyanolyan pici maradt a cicim, mint előtte volt.

Szeretném leszögezni, hogy nálam a pici cici nem A-B kosarat jelent, hanem hogy a 70 AA-s melltartó is nagy rám. Egyszerűen semmi nincs. El vagyok keseredve. Annyira szeretném megműttetni magam, erre készültem egész életemben, és most hogy módom lenne rá, azt mondja a párom, hogy ha megműttetem magam, elhagy...

Szóval az egyéb mellnövelő lehetőségek érdekelnének. Mellmasszázzsal valóban lehet növelni, vagy csak teltebbek lesznek? Esetleg a vákuumos pumpa megoldás lehet? Ettől elvileg a kétszeresére duzzad átmenetileg, folyamatosan használva pedig tartós eredményt lehet elérni.

Van aki próbálta esetleg? Vagy valaki könyörgöm mondjon valamit, ami tényleg beválik, mert már depressziós vagyok ettől!!! :((

Már komolyan ott tartok, hogy hiába tudom ezekől a sz*r krémekről meg kapszulákról, hogy átverés az egész, képes lennék pénzt kiadni értük...



2016. dec. 28. 09:51
 1/4 anonim ***** válasza:
42%

"...azt mondja a párom, hogy ha megműttetem magam, elhagy..." - tehát neki tetszik, így szereti, ez izgatja, nagy mellek nélkül is nőnak érez.

Akkor te miért nem tudod elfogadni annak a véleményét, aki a legjobban szeret? Tudom, nem könnyű, de próbáld meg.

A fogamzásgátló hatása nem áteneti: nem megy össze, ha abbahagyod.

2016. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ilyen a párod hozzáállása akkor én hagynám ezt a kapcsolatot. Rosszul érzed magad a bőrödben igazából csak a plasztika lenne az egyetlen megoldás erre meg kijelenti hogy elhagy. Az ilyen nem férfi.


Ha ezért gyűjtöttél akkor Nehogy emiatt halszd el a műtétet.


Viszont abba gondolj bele, mi van, ha nem tetszik a végeredmény és nem tudod megszokni az implantátumot. Akkor megint ki kell szedni és ugyan ott vagy. Szerintem van olyan lehetőség is, hogy saját testzsirral töltik fel és az legalább nem lesz idegen hatású.


Gondold át azért még egyszer.

2016. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Ne hallgass a párodra. Mit akarsz: pasival élni úgy, hogy közben utálod azt, ahogy kinézel, vagy esetleg egyedül maradni, de jól érezni magad a bőrödben, és a megújult önbizalmaddal és jobb önértékeléseddel keresni egy jobb pasit? :D

Nem mondom, hogy dobd a pasidat, de a te testedről van szó, azt csináld, ami NEKED jól esik.

2016. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tudom h már egy éve raktad fel a kérdést,de én elmondom az én tapasztalatom is,hátha valaki ugyan ilyen problémával néz szembe.

Tehát…Nekem is ugyan ilyen picik voltak a melleim(70A nagy volt rám)én megműtetni magam semmilyen esetben sem akartam.Elkezdtem ezeket a masszázsokat de átmeneti eredményt nyújtottak(maximum 1nap).Aztán elkezdtem ezt az „eveline Slim Extreme 4D mező push-up"-os krémet használni.Pár nap alatt megnőttek a melleim(na nem nagyon,de végfe kitöltötte teljesen az A70-es melltartót).Tehát a krémek hatásosak…mármint kinek hogy.

2017. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!