Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyjából mennyi ideig számíts...

Nagyjából mennyi ideig számítsak erre a sárgás váladékra?

Figyelt kérdés
Akinek volt, van piercingje, tapasztalatok? Egy hete szúrattam kettőt spider bite ajakba. Szépen gyógyul semmi gond vele. Titán van benne, öblögetek meg betadinnal kezelem. 2napja sárga váladék jön ki belőle, az egyik lyukbók több mint a másikból. Olvastam, hogy ez normális. De nagyjából mennyi ideig kell rá számítani? Meg ki mennyi idő után cserélt piercinget? Csak mert ez a talpas kezdő piercing nagyon nem jön be. De gondoltam a 3hetet kihúzom vele

2016. dec. 28. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyógyulási idő 3-4 hét, utána érdemes cserélni csak. Ha talpas, akkor szilikon talpasra, ha karika, akkor az optimális méret a helytől függ.

A váladék annyira nem normális, de előfordulhat (inkább fehér, nem sárga), ápolása napi 3-5 alkalommal legalább. Minél kevesebb ártalom éri, annál hamarabb gyógyul. Amíg nem gyógyult be teljesen, addig ne cseréld ki (ez akár két hónap is lehet, ha sokat játszol vele).

Tipp: külső részen ápolónak jobb az octenisept, mint a betadin. Bentről öblögetés phlogosol vagy corsodyl oldattal.

Nekem egyedüli bajom az volt, hogy a fém talp nagyon cseszte az ajkam belül, hiába volt hosszú száras, még úgy is rövid volt (vastag az ajkam), úgyhogy 1 hónap után kicseréltem szilikon talpasra, ami nem vágta az ínyem. A teljes gyógyulás a csere után még 2 héttel volt így. Mivel dohányzok, így minden cigi után öblögettem, minden evés után, inni meg csak sima vizet ittam addig.

2016. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:))
2016. dec. 29. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!