Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a módszerrel mennyi idő...

Ezzel a módszerrel mennyi idő alatt fogyhatok le 10 kg-t? Csak tudni szeretném nagyjából mire számítsak fél év vagy két hónap?

Figyelt kérdés

napi 1000 kcal amennyire tudom egészséges ételekből

heti 3X3 km kocogás/séta (egyenlőre ennyi megy)

havonta többször elmegyek korizni a barátaimmal és sokat sétálok


160cm 63 kg


köszi aki segít



#kocogás #szeretés #türelmetlenség nem jó
2016. jan. 4. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb 10 het. De parszaz kcal-lal ehetsz tobbet nyugodtan.
2016. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem ismerünk. Ha sosem próbáltad, akkor lehet, hogy 3. nap kizabálod a hűtőt, mindenesetre inkább mozogj többet, ez a legtöbb embernek koplalás, ami nem jó.

Nem tudhatom, mennyi idő alatt fogysz le, hisz nem tudom az energiaigényedet, a magasság és súly nem elég.

Az OK, hogy nm megy több kocogás, de sétára mostanság inkább csak a szeles fagy miatt lehet limit... Jelentős túlsúllyal is lehet egész nap túrázni, legalább nekem nem tűnt fel, hogy akadályozna, tudom, egyesek elszoktak a lábuk használatától. De amiket írsz, azok alapján te azért ennyire nem.

2016. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

sétálni nem 3 km szoktam, hanem pár órát, azt arra írtam hogy kocogás közben ha nem bírom sétálok pár percet néha


van hogy 1200 kcal-t eszem de olyankor kicsit bűntudatom szokott lenni az ezer nem tudom miért olyan bűvös határ nálam

2016. jan. 4. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!