Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a "szőrprobl...

Hogyan oldjam meg a "szőrproblémámat"?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég korán érő típus voltam, nagyon korán elkezdett nőni a testszőrzetem, és ez ma már nagyon zavaró és cikis..

A barátnőm is szóvá tette, hogy kezdhetnék vele valamit, mert már őt is nagyon idegesíti (pl. szex közben...).

Próbáltam a gyantázást egy kis felületen (kozmetukussal!!), de nagyon kipattogtam, és szőrbenövéseim is lettek tőle (hidratáltam a bőröm, ahogy mondta).

A borotva alapból kilőve, mert attól csak erősebb lesz.

Epilátor is hasonló volt, mint a gyanta.

Milyen más (HATÉKONY) módszerek vannak még? Tapasztalati alapon van, akinek valami speckó ötlete van erre a problémára?

Köszi a válaszokat! :)

18/f



2017. jan. 8. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne bántsd feleslegesen a szőröd. Csak a baj lesz vele később(ahogy írtad neked is begyulladt a tüsző).


Én a helyedben vennék testszőrnyírót és azzal vágnám le rövidre. Azért az annyira nem zavaró, ha van pl fél centis szőr rajtad. De ha tényleg dús és erős szőrzeted van de akard megcsupaszítani. Csak rosszabbul jársz.

2017. jan. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos rajtam is valóságos bunda van és pontosan tudom,hogy ez zavaró.Én testszőrnyírót használok leginkább,de nyáron a teljes felsőtestemet borotválom.
2017. jan. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lézer vagy IPL
2017. jan. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, a testszőrzetnyíró jónak tűnik, a lézer és az IPL elég költséges.

A szőkítéssel kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Akkor legalább annyira nem lenne látványos a barna szőrzet (nincs jobb ötletem...)

2017. jan. 8. 16:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha otthoni IPL gépet veszel, az nem olyan költséges!

Pl:

[link]

2017. jan. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A szőkítést felejtsd el. Csak hülyén néznél ki.
2017. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!