Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen alakom van?

Szerintetek milyen alakom van?

Figyelt kérdés

Magasság: 169cm

Testsúly: 46kg

Derékbőség: 66cm

Csípő: 78cm

Mell alatti bőség: 75cm

Kosárméret: 87cm


13/l



2017. jan. 12. 19:15
 1/9 anonim válasza:
Vékony vagy.
2017. jan. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Szerintem érdekes alakod van. Én így vélekedek.
2017. jan. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez mi, találós kérdés? Ha az alakodról akarsz véleményt, akkor mutass egy (fej nélküli) képet az alakodról.
2017. jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Anorexiás csontkollekció vagy!


Ehhez a magassághoz min 52 kg-nak kéne lenned!!

2017. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Anorexiás csontkollekció? Hát nem azért de ez kicsit durva kifejezés... Lehet hogy átlagon aluli a testsúlyom de ennyire nem... Ha anorexiás lennék kb 35 kilónak kéne lennem...



Egyébként meg a kérdést azért tettem fel mert én vékonynak tartom magamat... Úgy érzem hogy mondjuk 50 kilót el kéne érnem... Egyébként meg ez a 46 nem igazán reális dolog mert most kaptunk meg az iskolától ilyen egészségi felmérő teszt eredményeit és ott 48 kilót mértek.

2017. jan. 12. 20:52
 6/9 anonim válasza:
Szerintem is vékony vagy! Én idősebb vagyok és kb 170 cm. De én ahhoz 58kg vagyok és ez nekem pont jó. Szerintem 50kg-ig vagy afölé fel kellene híznod. Persze csak ha úgy jól érzed magad. :)
2017. jan. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez betegesen kevés súly. Hidd el, nem viccelek. 169 cm-hez kéne vagy 54-55kg egészségesen, ezzel kezdj valamit, ez full egészségtelen... És ált. csúnya is
2017. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! A normálisakra mind met a zöld kezecske :D Egyébként próbálok felszedni egy pár kilót csak nem nagyon megy... Lehet hogy ez genetika, mert A szüleim is elég vékonyak voltak ilyen korban...

Mellesleg nagyon szeretek enni és sokat is eszem. Esetleg tudnátok segíteni hogy hogyan tudnék egy pár kilót felszedni?

2017. jan. 13. 10:12
 9/9 anonim ***** válasza:

A gyerek bmi szerint ilyen korban ilyen magassághoz a 46-60 kg testsúly egészséges. Szóval benne vagy. :)

És ne aggódj, hamarosan nőiesedni fogsz, ami plusz kilók felszedésével is jár, ez az alak a pubertáskor elején normális.

Én azt javaslom, felejtsd el a külsőd, ne foglalkozz vele, mert még rengeteget fogsz változni és nem jó, ha belenyúlsz. Egészen biztosan szép leszel, ha nem eszel minden este nutellás-csipszes-szalonnáskenyeret/ nem hagysz ki direkt több étkezést/ nem diétázol, stb..., és gondolom nem tervezted ezeket.

2017. jan. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!