Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnének kisebb melleim?

Hogyan lehetnének kisebb melleim?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, a melleim már nagyon idegesítenek. Tesi órán pláne. Direkt bő pulcsikat veszek fel, hogy ne látszódjon semmi. Sajnos anyukámnak is nagy melle van...

162 cm magas vagyok és 46 kg.

Légyszi, nagyon fontos lenne nekem..:( egyszerűen gyűlölöm őket, és biztos vagyok benne hogy felnőttként is így lesz.



2017. jan. 19. 10:22
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

A rossz hír: nem lesznek kisebbek

A másik rossz hír: mellplasztikával kisebbíthetőek majd, de a mellkisebbíté sokkal nagyobb műtét, mint a nagyobbítás és csúnya hegekkel járhat.


A jó hír: a pasik 80%-a szereti a nagy melleket, a szép dekoltázst. - Ez most, tudom, nem szempont, de 2-3-4 év múlva az lesz.

2017. jan. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..
2017. jan. 19. 17:23
 13/15 Scav ***** válasza:

#10 G_ci vagy. Nagyon helyes, hogy neked kis f_sz jutott.


#11 Mutass már - légy oly kedves - 1-2 tanulmányt erről a 80%-ról.


Kérdező: Ha sportolással, zsírégetéssel nem sikerül fogyni mellből, akkor sajnos csak a műtét fog segíteni. De ha nem okoz egészségügyi gondot, akkor inkább fogadd el "őket". Majd jön valaki, aki fél karját adná azokért a mellekért, amiket te úgy gyűlölsz.

2017. jan. 24. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Scav:

nyilván statisztika nincs erről, ebben igazad van.


de azért talán abban egyetérthetünk, hogy a pasik nagy része szereti


erre is igaz a Pareto-elv: a pasik 80%-a imádja a 20% legnagyobb melleket... :)

(poén volt)


#11

2017. jan. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én is ebben "szenvedtem". Tesi órán a sima melltartóra

vegyél fel sportmelltartót (dechatlonban nagy a kínálat és nagyon minőségi az összes) és élvezheted szabadon a sportot/tesiórát :D

de hidd el áldás a szép kebel ;) nőiessé tesz ugyhogy el ne takard őket :D

16/L

2017. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!