Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a körmösömnek...

Hogy mondjam meg a körmösömnek nem bántón, hogy nem megyek hozzá?

Figyelt kérdés

Járok pár hónapja egy körmöshöz, de nem nagyon vagyok elégedett a munkájával, és időközben találtam mást, viszont még van 2 hét múlvára megbeszélve egy töltés az előzővel.

Hogy mondjam le, hogy ne legyek bunkó? Hogy ne is számítson rá, hogy majd megyek hozzá?


2017. febr. 14. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Mondd le telefonon és ne kérj új idöpontot, esetleg kamuzd azt, hogy egy barátnőd most tanul körmösnek és te vagy a modellje, ilyesmi. Vagy mondd azt, hogy eleged van a mükörömböl, mert zavar téged, nem akarsz többet felrakatni.
2017. febr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem kell megindokolnod, miért nem mész, főleg, ha nem térsz vissza hozzá. Szólj neki, hogy közbejött valami, és nem tudsz elmenni, le szeretnéd mondani. Ha nagyon erőlködik, hogy miért nem, vagy mikorra írjon be új időpontot, mondd neki, hogy majd visszajelzel, de szerintem abban sincs semmi gáz, ha őszintén megmondod neki, hogy nem voltál megelégedve a munkájával, ha esetleg rákérdez a miértekre.
2017. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Körmös vagyok, semmi gond azzal, ha őszinte vagy. Felhívod, lemondod az időpontot, elmondatod, hogy találtál mást, aki jobban illik a stílusodhoz, jobban tetszik a munkája.

Előfordul ilyen, engem is cseréltek már le, és én is küldtem már el vendéget, mert nem egyezett az elképzelésünk.

2017. febr. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!