Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk ti a sminkelt a "natur"...

Fiúk ti a sminkelt a "natur" vagy a szolidan sminkelt lányokat részesítitek előnyben? Első benyomásra melyik fig meg jobban?

Figyelt kérdés
Sokan momdják, hogy inkább a smink nélküli aztán mégis csak azoknak van barátja akiknek vakolva van az arca (nagy általánosságban)
2013. nov. 2. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
A natur szépséget szeretem :)
2013. nov. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb, ha a lány "természetes szépség", ugyanakkor egy szolid smink még senkinek nem ártott, de akkor az tényleg szolid legyen.
2013. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Smink legyen de azért lehessen látni a csaj arcát és nem csak a festéket. Vagyis szolidan de legyen.
2013. nov. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem m1 csak szép legyen.
2013. nov. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

A nők bele vannak dilizve ebbe a smink témába... az exem olyan aranyos smink nélkül, de állandóan egy csomó sminket rakott magara ha mentünk valahova, és kérdezgetett, hogy "nah? jól áll ?", és amikor elmondtam neki, hogy túl vastagnak néz ki a szemöldöke, és az orra mellett látszik az alapozó, akkor én lettem leszólva, hogy én mindig csúnyának tartom őt, akármit csinál. Pedig nekem smink nélkül tetszett...

Be kellene tiltani a smink cuccokat. Mi értelme szép nő mellet lefeküdni, ha csúnya mellett ébredünk fel ? 20/F

2013. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
A smink... Natúr a legjobb, a többi egy nagy szar! Meg a szolid még elmegy...
2013. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

A mosoly a lányok legszebb sminkje!

2013. nov. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szolid :)
2013. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Natúr vagy max. nagyon szolid smink. Nem a vakolat miatt tetszik egy lány.
2013. nov. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

egyrészt. natur smink nem egyenlő 0 smink.

a férfiaknak kb ezt jelenti a natúr smink:

[link]


ugye nem kell mondanom h ez egy kiló alapozó és miegymás. +még photoshop, pedig egy alapból szép arcú nőről van szó.

tehát a fő a természetességet fenntartásokkal kell kezelni.


másrészt egy kis smink (szemfesték szájfény stb) jól áll minden csajnak sztem. ehhez kell ügyesség is h eltalálja a mennyiséget meg persze ízlés is. sok lánynak nincs, innen a sztereotípiák. amúgy inkább legyen kisminkelve egy lány minthogy fakó, pattanásos arccal, karikás szemekkel azon rinyáljon, h miért nem figyelnek fel rá a fiúk...

2013. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!