Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, a mindig vidam lanyokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, a mindig vidam lanyokat, vagy a titokzatosabb/szomorkasabbakat szeretitek jobban? Elso benyomasra?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 20:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
vidám, mosolygós, 22/F
2010. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ez változó...attól függ, hogy megfog e a lány személyisége.
2010. máj. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
azt szeretem ha van egy titokzatosabb/szomorúbb lány és ha ránézek akkor elmosolyodik,mert akkor bejövök neki:)!
2010. máj. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát egy titokzatos lány szerintem el tud bűvölni, de a szomorkodást annyira nem szeretem. A mindig vidám lányok is erős benyomást tudnak rám tenni, ha olyan a személyiségük. 17/F
2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A titokzatos/szomorkásabb lányok aranyosabbak :P 22F
2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vidám
2010. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
33%
ha nedves(jól csúszik benne a bré)
2010. máj. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ywerd ***** válasza:
Legyen vidám,ne nekem kelljen tartani benne a lelket.
2010. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Én nem szeretem azokat akiknél mindig minden happy,szerintem akik szomorkodnak azoknak vannak érzéseik,vagyis jobban a szívükön hordozzák a dolgaikat.Én szeretem a szomorkás lányokat.


Egy másik 22/F

2010. máj. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megmondani. A titokzatos/szomorkás mögött lehet komolyság vagy érzékenység, meg lehet egy rakás pszichés zavar is. A mosolygás lehet üde vidámság, játékosság, meg lehet idétlen vihorászásra való hajlam és erőltetett jófejkedés is (mögötte egy rakás pszichés zavarral). Első benyomás? Nem tudom, az első benyomások egyre kevésbé érdekelnek.
2010. máj. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!