Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műköröm? Hány évesen lehet?

Műköröm? Hány évesen lehet?

Figyelt kérdés

Hy! ^^

Szóval az lenne a kérdésem, hogy 12,5 (és fél) éves vagyok, és smióta az eszemet tudom rágom a körmöm...:/

Tépkedem a bőrőm.

Nagyon zavaró, és idegesítő, de nem tudom kontrolálni.

Arra folyamodtam, hogy műkörmöm lesz...

Olyat szeretnék ami az ujjam végéig ér, és bőrszínű!

Nem lóg túl, nem csicsás stb.


Ilyen korban már szabad (tudom hogy roncsolja a körmöm, de eleve egy roncs a körmöm :/)?


Ha úgy gondolod nem, akkor inkább írd azt hogy:

"Szerintem még nem kellene! :)"

Azonnal ne ribizz le!

/.Csak rendes válaszokat pls./


Köszi :)



2017. márc. 5. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet próbálni. De előbb kicsit várni kéne, hogy normális körmöd legyen, legyen mire ráépíteni.

De a bőrtépkedést ez hogyan oldaná meg?

Szerintem inkább arra kéne rájönni, hogy miért csinálod, és a problémát megoldani. Ez olyan kényszeresnek hangzik.

2017. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet kapni ilyen körömlakk féleséget, aminek rossz íze van, ettől nem akarod a szádba venni. Próbáld ki, hátha segít,
2017. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem nincs korhoz kötve, ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogy előtte mással próbálkozz pl. rossz ízű körömlakk
2017. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Lehet ki fogom próbálni! :)
2017. márc. 5. 17:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Körmös vagyok, nem vállalnálak.

Egyrészt azért, mert tényleg túl fiatal vagy. Másrészt azért, mert lerágnád azt is, ami még nagyobb kárt okozna.

2017. márc. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!