Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt olyan lány/nő, aki...

Van itt olyan lány/nő, aki tudja magáról hogy csúnya, de ez nem zavarja?

Figyelt kérdés
Hogy tudtátok elfogadni és megszeretni a külsőtöket? Tudnátok tippeket adni?
2017. márc. 7. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én.

Sose mondták rám, hogy nézd, milyen szép kislány, vagy hogy milyen csinos vagyok, aztán el is hittem.

Ahogy nőttem fel, zavart, hogy nem legyeskednek körülöttem meg nem vagyok túl menő a suliban, aztán most egy olyan közegbe kerültem, vagy a világ ért oda, hogy a klasszikusan "szép" emberek nem érdekelnek senkit.

Úgy kezdtem elfogadni magamat, hogy nem érdekelt, mit gondolnak, elkezdtem sok sok sok képet csinálni magamról (rajzolni, festeni és simán szelfizni is), nézegettem magam, aztán szépen lassan megtetszett. Elkezdtem felpróbálni olyan ruhákat olyan boltokban, amire korábban mindenképpen azt mondtam volna, hogy jaj ne.

Abbahagytam a szemöldökszedést, hajfestést, és inkább elmozdultam a komolyabb stílus felé.

Neked is ezeket tudom javasolni, hogy csak csináld azt, ami jól esik, és őrizd meg a méltóságodat, légy büszke.

2017. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

pasi válaszolhat? ... :)


rám se mondta senki soha hogy helyes vagy jóképű lennék, de hát minek hazudna bárki fölöslegesen, nem igaz?

én sokáig elfogadtam, hogy nagyon esélytelen vagyok ami a külsőt illeti, aztán rájöttem, hogy ha nem csak ryan goslingot, meg liam hemsworthot irigylem a sármjáért, (igen, a pasik is éreznek ilyet, csak nem beszélünk róla :)

hanem próbálom figyelni a hétköznapi arcokat, és találni egy névtelen, hétköznapi srácról egy képet akárhol, újságban, vagy a neten, aki jóképű, sármos, de ugyanakkor arckarakterre hasonlít hozzám, ezzel már szerezhetek egy használható kiindulópontot, pár ötletet, hogyan változhatnék az előnyömre.

Nekem bevált. Nem lettem fizikailag helyesebb, de ezeket a hétköznapi arcokat figyelve rájöttem pár trükkre, hogyan lássam legalább én magamat annak.

2017. márc. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2 vagyok

és lehet, kicsit homályos voltam pont a lényeget illetően. Szóval, azt figyeltem meg, hogy hasonló arckarakterű srácok, akik mégis klasszisokkal jóképűbbnek és magabiztosabbnak látszottak, mivel is dobták fel magukat. Férfiaknál ez lehet frizura/arcszőrzet/szemüveg/fülbevaló

nőknél meg szakáll helyett nyilván smink vagy szemöldökformázás

Nekem ugyan bevált, de szakállnövesztésre azért mégsem buzdítanálak ;):D

2017. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!