Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy szebb legyek?

Mit tegyek hogy szebb legyek?

Figyelt kérdés
A hajam nagyon "szöszös szétálló" de nem dús és nem néz ki jól.Az arcomon ilyen pattanáshoz hasonló pöttyök vannak de nem patti mert nem fáj pici és nem piros hanem ilyen börszinü.A szemöldököm össze-vissza nő.A hasam nagy és 159 cm és 54kg vagyok.sok osztálytársam csúfol e-miatt.
2017. márc. 28. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egészséges étkezés, sportolás, szemöldök szedés, vmi bőrápoló ami nálad használ
2017. márc. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy jó fodrászt, próbálj ki új termékeket a hajadra. A súlyod teljesen normális a magasságodhoz: válassz egészségesebb ételeket és sportolj, táncolj, mozogj rendszeresen.

Az arcoddal keress fel egy bőrgyógyászt.

2017. márc. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A hajaddal menny el egy fodrászhoz és kérj tanácsot tőle hogy csináljon vele valamit/ajánljon valamilyen hajápoló terméket ami használ.Az arcodat szerintem minden este micellás vízzel töröld át,megéri.A szemöldöködet ha úgy gondolod szedesd ki.A testsúlyod szerintem megfelelő,de ha te nem vagy megelégedve vele akkor szerintem a cukros dolgokat váltsd le és egyél több egészséges ételt és mondjuk ne a legkalóriadúsabb kajákat vegyétek mondjuk a boltban (lehet hogy nem veszitek,de hát én ezt nem tudom :) )és szerintem ha otthon edzenél kicsit hasra,vagy néha sétálnál egyet már az is sokat segítene.Vagy járj sportolni ha időd engedi.Pl:aerobik,úszás,futás...Remélem tudtam segíteni :) P.R.
2017. márc. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A hasad a sok üléstől nagy, mindenképp kezdj el mozogni. Ahogy írták, futás, úszás jót tesz, de alakformáló tornára is eljárhatsz. Az otthoni tornázgatás nem jó, az emberek 99%-a csak tessék-lássék csinál valamit, ami semmit nem ér.

Menj el fodrászhoz és kozmetikushoz, ők rendbe hozzák a fejedet.

2017. márc. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!