Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 14 évesen 168...

Szerintetek 14 évesen 168 cm-vel 75/A-nál kisebb mellmérettel hány kg-nak kellene lennem?

Figyelt kérdés
Fiúk járnátok egy olyan lánnyal, aki nehezebb nálatok?

2017. márc. 30. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
30-60 a kettő között
2017. márc. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Kicsit pontosabban nem lehetne?
2017. márc. 30. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Számold ki s testtömegindexedet.

Van egy táblázat, ami alapján be vannak eszerint kategorizálva az emberek, hogy milyen alkatúak.

14 évesen egy: még nőni fogsz; kettő: még fejlődsz; három: rengeteget változol.

Az összefüggést a testmagasságod és a mellméreted között nem értem. Főleg úgy, hogy 14 évesen ne is várd azt, hogy neked majd D kosaras melleid lesznek. Nézd meg anyukádat, mamádat, nekik mekkora mellük van. Valószínűleg neked is hasonló lesz. A 75-ös körméret eleve a második legkisebb méret, amit számoznak a melltartón, szóval nem vagy nagy darab, ha erre gondolsz. Főleg, hogy ha 168 centi vagy.

Az meg, hogy mekkora a kosárméret, az genetika. Illetve, mivel a mell zsírszövetekből áll, minél kövérebb egy ember, annál nagyobb a melle is.

Ha nem vagy magaddal megelégedve sportolj, edz, étkezz egészségesen és rendszeresen. Ha most fogyóban gondolkozol, úgy tönkrevágod a szervezetedet, hogy 21 évesen zombi leszel...

2017. márc. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Kb 51kg lenne az idealis, en 52kg vagyok ugyanilyen magas csak nekem 75/C a mellem.
2017. márc. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
55-60 kg körül.
2017. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!