Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercinget szeretné...

Industrial piercinget szeretnék csináltatni. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Sok jót és rosszat hallottam már róla. Tapasztalatokra és véleményekre lennék kíváncsi. Olyat is hallottam már, hogy a fül eldeformálódhat. Valóban lehetséges?Előre is köszönöm a segítséget! :)

2017. márc. 30. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Megéri? Mi éri meg? Nagyon hülyén tetted fel a kérdést.

Ha meg akarod csináltatni, megcsináltatod. Ha nem akarod, akkor nem fogod.

Az "olyat is hallottam..." szövegektől falnak tudnék menni néha, pláne, ha ennyire pontatlan a szöveg. Eldeformálódhat... Repül a repülő az égen, és akár fel is robbanhat a Nap!

Megcsináltatni fáj. A gyógyulási idő hosszú és közben nagyon oda kell rá figyelni, ápolni is célszerű.

Mivel ez egy szúrt ékszer, így be is tud gyulladni, el tud fertőződni (mint egy megvágott ujj is), sőt a hiv vírust is el lehet kapni..., elüthet egy busz, bennéghetsz egy szénbányában, teherbe eshetsz (akkor ha férfi vagy, akkor meg impotens...)... Soroljak még sok hülyeséget?

Szóval neked mi éri meg és mi nem? Enélkül nem lehet erre válaszolni.

Én amikor csináltattam kb. 4-5 hónapig gyógyult. Rendesen ápoltam, nem áztattam ki, titán ékszerrel volt szúrva, nagyon odafigyeltem rá. A gyógyulás hosszú volt, de nekem megérte. Valakinek a két tűszúrás se éri meg, nemhogy a többi nyavalya.

Ha első testékszered lenne, akkor én valami könnyebben ápolhatót ajánlanék neked. Ha viszont már van pár, akkor magad is el tudod dönteni.


Szóval, ha normális helyen csináltatod, normálisan ápolod és odafigyelsz rá ÉS nem zavar a sok macera vele, akkor megéri. Ha akármelyik is zavarna, akkor nem.

2017. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én már 5 hónapja megcsináltattam, legelső piercingem. Semmi bajom nem volt vele, 3hét után olyan volt, mintha tökéletesen begyógyult volna. Az első héten nem tudtam rajta aludni, meg fura volt megszokni. Fésülködés, hajmosás sem volt egyszerű, igazából fésülködésnél én már reflexből odarakom (még most is) a kezem, véletlenül se akadjon bele. Hajmosás után volt, hogy a törölköző beleakadt és hát az ékszeren lógott... Meg néhány belekapás is előfordult, de én egyáltalán nem bántam meg. Imádom.

Az egész rajtad múlik igazából. Ha szeretnéd -> csináltasd!

Én majdnem 2 évet vártam rá, sokszor elbizonytalanodtam az említett deformálódás, vadhús miatt de számomra megérte. :D

16/L

2017. ápr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha első piercinged lesz,mást ajánlanék.

8 piercingem van,így gyakorlottnak mondom magam,de nekem is meggyűlt az industriallal a bajom. Minden piercinget magamnak szúrtam,ezt profira bíztam. Szúrás nem vészes,viszont a kezelése annál inkább. Fül porcos részének rossz a vér ellátása és pont az a rész van átszúrva. Lassan gyógyul,de megfelelő odafigyelés mellett nincs vele probléma és a végeredmény nagyon szép. Felső rész 1 hét alatt szépen meggyógyult,az alsó rész gyógyulása hónapokig tartott. Napi 2 alkalommal használtam Betadine-t,első 2 hétben mindig feldagadt,hideg ecetes vízzel borogattam,az hamar lehúzza. Nagyjából egy hónapig nem tudtam ráfeküdni és nagyon érzékeny volt,de a végeredmény tökéletes lett.

Lényeg a megfelelő kezelés és igyekezz ne beleakadni illetve ne forgasd.

Nem fogod megbánni.

Én már gondolkodom a másik fülemen is,oda 2-t szeretnék :)

26/f

2017. jún. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!