Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők vagy a fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők vagy a fiatal nők mennek előbb bele a sexbe? Meg az idősebbek nyíltabban beszélnek rola? Ti hogy vagytok ezzel? Kort is irjatok légyszi

Figyelt kérdés
2017. márc. 29. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

Az idősebb nők nyiltabban beszélnek a szexről hisz tapasztaltabbak is de hamarabb az ágyba lehet bújni egy fiatal csajszival.

Szerintem!

2017. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem idosebb novel lehet hamarabb agyba bujni :D
2017. márc. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg a ledérebb laza erkölcsü nőkkel lehet ágyba bújni könyen!


Lányom és én két külön generáció...és egyikünk sem az a könyen "bújós" típus ...

2017. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nem álltalánositható.

Attól is függ, hogy ki vagy. Ha egy ápolt, okos, tényleg jóképű és legalább egy kicsit izmos egyetemista vagy, akkor ha egy "milf" kicsit is nyitott erre, akkor simán belemehet, miért ne?


Összességében viszont a 14-18 közötti lányok nagyrészénel ígyis-úgyis lehet esélyed, náluk sokszor elég ha egy tulajdonságodra kihegyezed magad és "menő" vagy.

Persze a fiatalok között is rengetegen normálisak.

2017. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tapasztalt csajokkal könnyebb ágyba bújni. idősebbek szerintem nyíltabban beszélnek róla, viszont a fiatal "menő" csajok sokszor rajolnak azzal, hogy ők miket csináltak már.
2017. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagyok és bárkivel simán beszélek a szexről tabuk nélkül!

Ja és ez nem jelenti azt, hogy könnyen ágyba is bújok! Ahhoz azért több kell.

Véleményem szerint az öregek és a fiatalok között is vannak könnyűvérű rib****ncok,akiket könnyen meg lehet fúrni.

2017. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy a mai fiatal lánykák mit csinálnak, de engem mostanában senki nyalt ki rendesen.

71N

2017. márc. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!