Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szemüveges?

Hogyan lehetek szemüveges?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hülyén hangzik.Tudom hogy bepárásodik meg stb.ezekre mind számítanék ha úgylenne hogy szemüveg kell,de jobban nézek ki szemüvegben mint szemüveg nélkül. Csak az a módszer van hogy aztmondom nem látok? (Amugy lenne rá pénz meg minden)


Az a titkom hogy csak normális válaszokat olvasok el;)



2017. ápr. 9. 16:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csináltatni dioptria nélküli szemüveget is. Egyébként nem teljesen értelmetlen, vannak pl. olyanok, amik szűrik a kék fényt, ezáltal a látásodat is védik :)
2017. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Minitoros munkához csináltathatsz dioptria nélkülit
2017. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elfelejtetettem hogy olyan szemüvegse jó ami sima ablak üveg mert apám engedné ,de anyám nem és ö dönt.
2017. ápr. 9. 16:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Minden esetre köszi a válaszokat !
2017. ápr. 9. 16:31
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát a kamu szemüveg nem jó, ezért direkt elrontanád a látásod hogy igazit kapj? Hány éves is vagy ilyen gondolkodással, 13?
2017. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát selytettem hogy valami ilyesmi választ fogok kapni. És igen elrontanám a szemem vagy csak azt mondanám nem látok .
2017. ápr. 9. 16:37
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok.

Ne rontsd el emiatt a látásod! Beszéld meg anyuddal, hogy vegyetek dioptria nélkülit, de kék fény szűrőset, mert szokott fájni a szemed és a fejed, ha a monitort bámulod.

2017. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Elmégy egy optikushoz, rendelsz egy szemüveget 0 dioptriával, fotogray, meg antireflex, meg UV védelem meg minden, kiválasztasz hozzá egy jó keretet, fizetsz, és kész!
2017. ápr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom. De amennyit ülök a gép elött meg telózok magától is elromlik xD
2017. ápr. 9. 16:40
 10/16 A kérdező kommentje:
Felesleges volt ki írni xD
2017. ápr. 9. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!