Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek szemüveges?

Hogyan lehetek szemüveges?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hülyén hangzik.Tudom hogy bepárásodik meg stb.ezekre mind számítanék ha úgylenne hogy szemüveg kell,de jobban nézek ki szemüvegben mint szemüveg nélkül. Csak az a módszer van hogy aztmondom nem látok? (Amugy lenne rá pénz meg minden)


Az a titkom hogy csak normális válaszokat olvasok el;)



2017. ápr. 9. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek írtad ki?-.-
2017. ápr. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
gratulálok xD
2017. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nyuszi vagy, kérdezel, aztán megijedsz a válaszoktól?

1. Mielőtt dioptriás szemüveget írnak, géppel megnézik a szemed, azt nem csapod be.

2. Én 50 elmúltam, a 90-es évek közepe óta számítógépen dolgozok állandóan. Nemrég kellett olvasószemüveget csináltatnom, amúgy mind a két szemem 0 dioptriás. Szóval nem rontod el akarattal.

3. Szerintem te el akarsz bújni a szemüveg mögé. De ott sem lesz jobb, nem egy tuti védelem.

2017. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
tudod mennyibe kerül egy szemüveg keret? majd ha megkeresed rá a pénzt akkor vegyél magadnak. vannak amúgy olcsó divat szemüvegek is (bijou brigitteben láttam, de nem ajánlanám az ilyenek viselését) ha ronda vagy azon meg a szemüveg sem segít
2017. ápr. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Te hülye vagy :D mit meg nem adnék, ha nekem nem kéne...
2017. ápr. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Uhh vaze véletlen megnyomtam a küldés gombot
2017. ápr. 17. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!