Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan fogadhatnám el, hogy...

Hogyan fogadhatnám el, hogy kicsik a melleim? Annyira zavar, hogy a sírógörcs kerülget elég gyakran.

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látom, hogy mindenki a nagy melleket isteníti. (Valamilyen szinten meg is értem. :()

Iszonyat elkeserítő, hogy nekem gyakorlatilag sehol semmi.

Az osztálytársaim közül nekem van a legkisebb.

Szinte már belebetegszem. :( Mit tehetnék?

17/L



2017. ápr. 10. 22:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
*az messzemenően felszabadítóbb, boldogabb érzés mint az, hogy egy kicsit nagyobb melled van, amitől ráadásul nem is fog senki jobban szeretni.
2017. ápr. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hidd el, cserélnék veled nagyon szívesen.

Kb. 14 éves korom óta D-kosaras melltartót hordok, az utóbbi évben fogytam 10 kilót, de a melleim maradtak...Nem tudok hason aludni, sportoláshoz 2 sportmelltartó a minimum, szóval ha bulizni megyek és táncolni akarok, akkor sem "pakolhatok ki", mert fájna.

Én a helyedben melltartót sem hordanék és kihasználnám az ejtett vállas divatot:D

Semmi gond nincs veled, hidd el.

18L

2017. ápr. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sweetchocolate ***** válasza:

Semmi baj nincs a kis mellekkel. Nehogy megcsinaltasd nagyobbra.

Tok mind1 mi van a vilagban, divatban, ne kovesd a divatot!

Szerintem egy normalis fiu nem a mell alapjan valaszt. Aki egyejszakos kalandot keres, az lehet jobban.

Fogadd el amilyen vagy

23f

2017. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is kicsik nyugi. 75/B a méretem. De formás.

Egy időben meg voltam vadulva hogy megcsináltatom őket. Néha ez még bennem van. De rájöttem hogy minek?!

Hidd el nem az számít mekkora a melled, hanem belül a fejedben mi van!

És a nagy cici se mindig jó ám.

Ne betegedj bele, fogadd el, ez van. Lehetsz te attól jó nő hogy kicsi a melled. :)

Ja és szerintem a mellnél sokkal jobb ha a feneked formás.

25/N

2017. ápr. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazatok van.

Végtére is ne csak a mellemet szeressék.

Ha valakinek nem vagyok így jó akkor ez van. Túl fogom élni.

Én is gondolkoztam már a mellnagyobbításon de belegondolva az sem megoldás.

Meg furcsa is lenne.

2017. ápr. 11. 15:48
 16/18 anonim ***** válasza:

Attól nem vagy kevesebb hogy kicsi.

És ha valakivel összejössz az se azt fogja nézni mekkora nyugi.

Csak nagy a szájuk a fiúknak :D

14-es voltam.

2017. ápr. 12. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sok ruha van ami csak kis mellűeknek áll jól... Nekem már 10 évesen is voltak „melleim” én voltam a legfiatalabb az osztályban és nekem volt a legnagyobb. De most, 18 évesen nem nagy, hanem szinte kisebb mint 10 évesen ..... Próbáltam mellre hízni de semmi. Tudom, nehéz elfogadni de magad, de talán segít rajtad az ha bővebb pulcsit veszel fel...


Amúgy én nem tudok felvenni vállpánt nélküli ruhát mert 2 lépés után a földet söpri....

2017. ápr. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nekem sincs nagy mellem.25 éves vagyok 8 !éve élek boldog párkapcsolatban,most született meg az első gyerekünk.Világ életemben kicsi mellem volt ami engem is nagyon zavart,de soha nem csináltatnám meg egy pasi miatt sem...Barátom elfogadott igy,teis találni fogsz majd hidd el.A terhesség/szülés után is maradt a kis mellem de már nem érdekel.Ha ujra "fiatal"( nem anya) lennék sem csináltatnám meg és most sem.

Ha egy srác nem akar Veled lenni ,mert kicsi a melled ,mond meg neki temeg bele szeretnél nézni a gatyájába mert tesem szeretnél egy SZIFONPATRONNAL szexelni...ennyi ez a véleményem.

A külső múlandó dolog,majd rájönnek a nagy mell imádók is...

2017. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!