Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok...

Szerintetek kövér vagyok ezeken a képeken?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Az arcomat kimontázsoltam,mert amúgy törölnék:)2 gyereket szültem,de még fiatal vok!4hónapos a fiam!Nagyon aggódok h ronda-kövér-disznó vagyok!Már csak azért is mert az apuka még terhesen lelépett!Félek h párom sem lesz többet az alakom miatt,mert eddig sem sok sikerrel jártam,már amennyire az időm engedi!


2010. máj. 15. 07:38
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Ugye viccelsz. Vagy csak azt akarod, hogy dísérjünk?:)

Ám legyen:D Csini vagy és egyáltalán nem kövééérrrr.

Én is szülterm, nem is híztam sokat, de mégis kövérebb vagyok, mint te.

2010. máj. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim válasza:
100%
Nem vagy kövér...sőtt...csini vagy! Kövér-disznóhoz meg még nagyon messze vagy!
2010. máj. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Akkor v.színűleg a fejemmel van a baj, h a kutyának sem kellek...:S
2010. máj. 15. 07:49
 4/36 anonim válasza:
100%
csinosra szavazom én is!
2010. máj. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Ó, de még mennyire, mindjárt hányok.... blöee...


Igen, angy baj van a fejeddel. És mindenkinek, akik azt hiszik, hogy a fiúk csupán a súlyuk alapján állapítják meg egy lányról, hogy vonzóak-e vagy sem. Pedig simány lehet valaki 70 kilósan vonzó, míg valaki más 50 kilósan nem.

2010. máj. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
A fejemet nem látod:)Arról nem tehetek képet,mert törlik...
2010. máj. 15. 08:02
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Biztos, hogy nem a akülsőd miatt nem találsz párt.

Várj egy kicsit, élvezd a babázást, nyugodj meg egy kicsit és megláod, ha tiszta fejjel állsz neki a dolgoknak és nem akarod görcsösen hamar találni fogsz pasit magadnak.

2010. máj. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
És valóban az alak függ a magasság súly aránytól,mert egy 190cm-es nő klasszul néz ki 70 kilósan,de egy 160 centis,már kevésbé....
2010. máj. 15. 08:03
 9/36 A kérdező kommentje:
De tök görcsösen aggódok,h egyedül halok meg:(Már gondoltam mdenre h vajon miért...lehet rossz a természetem,de akikkel eddig ismerkedtem,még nem tudhatták meg,mert sajna addig nem jutottunk!Lehet a gyerkőceim riasztják el a férfiakat...
2010. máj. 15. 08:04
 10/36 anonim ***** válasza:
68%
Neked gyermekágyi depressziód van így a kommenteid alapján és nem "fikázni" akarlak, hidd el. jobb ha mielőbb ideggyógyászhoz mész, hogy a kis fejecskédben mihamarabb rendet tegyenek.
2010. máj. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!