Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok...

Szerintetek kövér vagyok ezeken a képeken?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Az arcomat kimontázsoltam,mert amúgy törölnék:)2 gyereket szültem,de még fiatal vok!4hónapos a fiam!Nagyon aggódok h ronda-kövér-disznó vagyok!Már csak azért is mert az apuka még terhesen lelépett!Félek h párom sem lesz többet az alakom miatt,mert eddig sem sok sikerrel jártam,már amennyire az időm engedi!


2010. máj. 15. 07:38
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:

[link]

Hát itt vok...

2010. máj. 17. 15:50
 32/36 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled.a 2gyerek meg végképp nem látszik meg.a másik hány éves?
2010. máj. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Akiért a Gyerekek apja lelépett?29
2010. máj. 17. 16:01
 34/36 anonim ***** válasza:

jó alak(pláne 2 gyerek után!!!!:D) igy polon keresztül szép formásnak tűnnek a melleid is.:) jól áll a frizud, tök aranyos arcod van!!!!!!!:) sztem kevés ilyen csinos anyukát látni..:)) gratulálok de tényleg.:) szeritem a fériak az önbizalat nem látják benned.

vannak jó barátnőid? egyiknap megkéred a mamit, h vigyázzon a picikékre, vagy egy babysitert v vkit..:)tényleg nagyon csinos vagy!:) és ezt nőként mondom.:)szóval egyikk nap vigyázzon vaalaki a picikre, menj el bnőddel (bnőiddel) kozmetikushoz, esetleg fodrászhoz, körmöshöz, szolizz pár percet, menjetek el keressetek vmi akciot vegyél vmi szexi cipőöt meg rucit és menjetek el vhova partyzni egyet! meglátod nagyon jó lesz! tudom, ilyen helyeken szinte csak 1 ájjeles palik vannnak..:\ de nem kell összeállni senivel, egyszeüen egy jót bulizni, és most végre azt élvezni, hogy független vagy, szinte aztcsnálsz amit akarsz.:)mert mért ne?:) fiatal vagy még!:) sok szerencsét!:))))) L/21

2010. máj. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Sztem a 15:55-ös a másik gyerekedre értette, hogy hány éves:-)
2010. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:

A bulizás az éjszakába azért kizárt,mert a kislányom aki 2 éves múlt megébred mióta megszültem,így anyumat kértem meg, h legyen vele,ő vele alszik,a fiam meg alapból megébred mert csak 4 hónapos múlt!El szoktunk járni vásárolgatni,de hát inkább már azt is a netről rendezem,időhiányba!Bááár péntekre randim van,egy olyan pasival,aki már elég rég óta ostromol,most igent mondtam,hisz nincs mit veszítenem!:)Szoliba nem kell járnom szerencsére,és még sem az "orsósok" közé tartozok!kozmetikus meg alap,amikor időm van,műkörmeimen búcsút intettem a pelenkázás,fürdetés miatt:)

Na ezzel válaszoltam arra is h hány évesek a gyerekeim:)

2010. máj. 17. 21:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!