Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok...

Szerintetek kövér vagyok ezeken a képeken?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Az arcomat kimontázsoltam,mert amúgy törölnék:)2 gyereket szültem,de még fiatal vok!4hónapos a fiam!Nagyon aggódok h ronda-kövér-disznó vagyok!Már csak azért is mert az apuka még terhesen lelépett!Félek h párom sem lesz többet az alakom miatt,mert eddig sem sok sikerrel jártam,már amennyire az időm engedi!


2010. máj. 15. 07:38
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Kösszencs a linket!!!!!
2010. máj. 15. 11:58
 22/36 anonim válasza:
dehogy vagy kövér. csini vagy :) 19/L
2010. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim válasza:

Szia!szerintem így fiú szemmel egyáltalán nem vagy kövér,sőt

azt hogyérted h nem kellesz senkinek?

pedig biztos kis csinos arcod lehet.

kár hogy nemláthetom he lenne egy kép róla:)pusz

ha gondolod küldj egyet a ksadam @freemail.hu-ra;)

2010. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:

Szia!szerintem így fiú szemmel egyáltalán nem vagy kövér,sőt

azt hogyérted h nem kellesz senkinek?

pedig biztos kis csinos arcod lehet.

kár hogy nemláthetom he lenne egy kép róla:)pusz

ha gondolod küldj egyet a ksadam @freemail.hu-ra;)

Elnézést ezért a kommentért egyáltalán nemide szántam bocsi.

nagyon sajnálom.

de sztem se vagy kövér

mégegyszer sorry.:)

2010. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Nem vagy kövér,szerintem a gyerek miatt nem kellesz egy pasinak sem,de ne aggódj majd lesz jobb is. Tényleg fiatalon szültél,de hát így alakult az élet.

18/L

2010. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Drága, ez marhaság.


A legszebb nőket is elhagyják egyes férfiak, egy másik nőért.

Nem miattad van. Nem a gyerekeid, vagy a terhességed miatt. Nem is a fejed miatt :) Egyszerűen ez van, megtörtént kész.


Lesz még férfi az életedben bőven.


És nem is vagy kövér! Komolyan javaslom ha teheted menj pszichológushoz.


Az első képen kifejezetten vékonynak, soványnak tűnsz!


A gyerekeidet pedig szeresd és nehogy azt hidd, hogy miattuk lépnek le a pasik.


Persze ha az első randin rajta másznak a gyerekek én sikítoznak a fülébe akkor az talán nem szerencsés...


A gyerekeket csak akkor mutasd be neki, ha ti már jóban vagytok. Persze az elején közöld, hogy van két gyereked, de a férfi téged akar elsődlegesen megismerni.

A gyerekeket csak később.


Nincs semmi baj az alakoddal, jól nézel ki. Pláne így, hogy már 2 gyereken túl vagy!


Szerintem csak nagyon görcsölsz. A pasik előtt legyél magabiztosabb és ne beszélj arról, hogy aggódsz, hogy neked nem lesz senkid. És ne mondj olyanokat, hogy "jaj el se hiszem, hogy találkoztál velem amikor ilyen kövér vagyok"

Ne mondj semmit. Ha találkozik veled akkor bejössz neki.


Én se vagyok vékony, sőt még az arcom se szép plusz a melleim is kicsik. De engem egyik sem zavar, nem törődöm vele. A pasik is elfogadnak, ha én elfogadtam magam.


Szóval legyen önbizalmad és ne keress kétségbeesetten valakit, majd jön az magától.

Járj el néha szórakozni. A disco nem a legjobb hely, de esetleg némelyik hétvégén ha van aki vigyáz a gyerekekre elmehetnél néha barátnőkkel táncolni kicsit.

Legalább rájössz, hogy te is vonzó vagy mert biztos lesznek akik próbálkoznak majd nálad. Lehet, hogy segítene és másképp látnád magad.

2010. máj. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Szerinted akkor mindenki, aki a terhesség alatt meghízik, ott hagyja a pasija/férje?

Szar világot élnénk...

Én jóval kövérebb vagyok, mint te (73 kg), igaz csak 1 gyereket szültem, de mégis együtt vagyok a párommal, nem hagyott ott.

Biztos hogy nem a tested az oka, de az a pali már bocs de 1 f*sz ha képes volt terhesen ott hagyni, akármi is az oka.

Ha 4 hónapos még csak a baba, várj a párkapcsolattal, nagyon kicsi még, úgyse lenne nagyon időd másra, aztán ha helyreálltál, úgyis másképp fogod látni a helyzetedet.

2010. máj. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
amúgy rakhatsz a fejedről is képet mert nem törlik le.csak akkor ha nem te vagy rajta :D
2010. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
És h bizonyítsam az oldal szerkesztőségének h én vok rajta?!:D
2010. máj. 17. 15:05
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nyugodtan rakj fel képet senkit nem érdekel.

Mármint úgy értem a gyk-nál. Naponta 5ezren raknak fel képet és kérdezik, hogy: szerintetek szép vagyok? milyen haj állna jól? stb.


Nyugodtan tegyél fel nem fogják törölni.

Nem fognak személyit sem kérni, hogy bizonyítsd, senki egy szót nem fog szólni.

2010. máj. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!