Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér vagyok...

Szerintetek kövér vagyok ezeken a képeken?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Az arcomat kimontázsoltam,mert amúgy törölnék:)2 gyereket szültem,de még fiatal vok!4hónapos a fiam!Nagyon aggódok h ronda-kövér-disznó vagyok!Már csak azért is mert az apuka még terhesen lelépett!Félek h párom sem lesz többet az alakom miatt,mert eddig sem sok sikerrel jártam,már amennyire az időm engedi!


2010. máj. 15. 07:38
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
jó alakod van,még nem olvastam el hogy mit írtál, csak a képet néztem meg,meglepődtem mikor olvastam hogy már 2 gyereket is szültél, egyáltalán nem látszik meg az alakodon: )
2010. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

"És valóban az alak függ a magasság súly aránytól,mert egy 190cm-es nő klasszul néz ki 70 kilósan,de egy 160 centis,már kevésbé...."


- És számítanak az arányok is, meg ezen kívül van a nőknek fejük is, amely szintén befolyásolja a külcsínt, az öltözködéről már nem is beszélve. Vagy csak én bonyolítom túl a dolgokat?

2010. máj. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
08:13-as te nem lennél depis egy picit sem ha az apa 6 hós terhesen lelép,egy másikért!h mi volt az oka nem tudom,lehet a másik nő,aki csábította!Köszönöm elég nehéz 2 gyerekkel,pláne h műtét lett a vége a második szülésemnek,de ez nem ide tartozik,csak leírtam!Elismerem h magam alatt vok elég rendesen!
2010. máj. 15. 08:22
 14/36 anonim ***** válasza:
87%

Tudod te milyen a kövér nő? Hát ilyen:


[link]


Szerintem összehasonlíthatnád magad! Te csinos vagy csak az agyacskáddal van probléma. Én is szakemberhez fordulnék a helyedben!


F

2010. máj. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Még sem kellek a kutyának sem...a gyerekeim miatt?!
2010. máj. 15. 09:14
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a külső nem minden! Sajnos, ha te ott tartasz, hogy meg kell másoktól kérdezned, hogy nem vagy-e kövér, akkor öntorzításról beszélhetünk és önbizalomhiányról. Ez pedig a kisugárzásodat mélyen lehúzza. A barátnőm külsőleg az exemhez képest nagyon átlagosnak mondják az ismerősök, mégis ragyog, mosolyog, van önbizalma, közvetlen és ez olyan gyönyörűvé teszi, olyan tündöklő, hogy a nyomába sem érhet az (egyébként helyi szépségkirálynő választáson nyert) exemnek.


Növelned kellene az önbizalmad, szeretni magad, elhinni, hogy igenis jó nő vagy és bárkit megkaphatsz és meg is fogod csak hinni kell benne!

2010. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem, hány éves vagy?:O:)
2010. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

És h tudnám az önbizalmamat növelni?Kérjek meg másokat h dícsérjenek?

Amúgy 23 vok:O

2010. máj. 15. 09:43
 19/36 anonim ***** válasza:
nagyon csinos vagy:)
2010. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
2010. máj. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!