Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Industrial piercinggel lehet...

Industrial piercinggel lehet felvenni bukósisakot? Nem akadályozzák egymást?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 08:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, ő gond nélkül motorozik vele. Persze azért óvatosan, főleg ha új, én alá vennék még valami sapkát, ja meg ha hosszú hajad van, azt mindenképp fogd össze.
2017. máj. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

Szia!


Felvenni fel lehet, mert a bukó belül párnázott és abba a füled belefekszik, viszont az indunak nem tesz jót, ha fel-le-fel-le veszed a bukót. Egy gyógyult indu esetében nincs semmi baj. (A gyógyulási idő 2-24 hónap, mivel télen nincs hova bukót venni, így ha motorozol, akkor érdemes ősszel csináltatni, amikor elrakod a gépet pihenni. Tavaszig meg gyógyul annyit a füled, hogy ne legyen baj.)

2017. máj. 5. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előzőnek mondanám,h a fülnek csak belül van hely a sisakban, a perem résznél nincs.Igy amikor felveszed végig gyűri a füled.Ha pedig hegyes az szar a füledben és levételnél beleakad a szivacsba, akkor gondolkozhatsz,h hogy veszed le a sisakot.Kivéve ha pár számmal nagyobb sisakot használsz. Akkor könnyű lesz le-fel venni,de csak a mádárszartól fog
2017. máj. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
...megvédeni.
2017. máj. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van maszkom a sisak alá. mostanában kacérkodtam a gondolattal, gondoltam, megkérdezem a tapasztaltak véleményét. sajna nekem lassan gyógyulnak be a piercingek, úgyhogy mindenképp ősszel/télen rakatnám be. de inkább lemondok róla, ha necces :)
2017. máj. 8. 22:35
 6/6 anonim ***** válasza:
40 fokban nemigen fogod felvenni a maszkot..... Az a kis, sisak alá való sapka pedig ami nyáron praktikus, nem takarja a füled. Szerintem hagyd a pi..ba, sok kellemetlenséget elkerülsz nélküle..
2017. máj. 9. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!