Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akarok kövér lenni?...

Miért akarok kövér lenni? Kiskorom óta ez a vágyam.15/ lány

Figyelt kérdés
Most sem vagyok vékony, néha utálom magam, de ha meg látok akár neten egy 130 kilós nőt, még kövérebb akarok lenni. Tudom, hogy egészségtelen, de imádom, ha valakinek nagy a hasa vagy a feneke és azt pl videóban lötyögteti vagy valami. Bbw, ssbbw videókat szoktam nézni, és nagyon irígykedem. Légyszi ne poénkodjátok el, tényleg nem trollkodok, de ezt en nagyon furanak tartom, mivel már 12 éves korom óta 44es farmerokat hordok, akkor hordtam L-es, most meg mar XXL-es polokat, es vasarlasnal irigylem azokat, akik levesznek a polcrol egy xs-es badragot es jo nekik es jol is all, viszomt ettol fuggetlenul tenyleg nagyon kover akarok lenni. Légyszi értelmes válaszokat írjatok!
2017. máj. 5. 12:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj egy pszichológussal. Ez azért van, mert komoly testképzavarod és énképzavarod van. Szakember tud segíteni.
2017. máj. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szó fétisről? Vagy dacról, hogy csak azért sem vagy hajlandó megfelelni a jelenlegi szépség ideálnak?
2017. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
69%
Mindenképp valami lelki sérülés állhat a háttérben. Szerintem is menj pszichológushoz. Ha pszichológus nem elég, inkább még mélyebben, spirituális tanácsadóknál (de ne szélhámosoknál!)keress választ (pl. hipnózis, kineziológia, stb.). Számíts rá, hogy több helyre kell elmenni, mire megkapod a választ, évekbe is telhet.
2017. máj. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem lelki sérülés egyszerű fetish ha beszélni akarsz rola irhatsz nyugodtan
2017. máj. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%

Én is hízok. Régen nagyon sovány voltam és én is olyan 12 éves korom óta érdeklődök a kövérség iránt. Csak éppen fiú vagyok.

Ez egy fétis. Én jobban is érzem magam így mint soványan. Célom a 160kg jelenleg.

72-ről indultam 2 éve. Most 102 vagyok.

Mondhatják, hogy káros meg egészségtelen, de nem foglalkozok más ember véleményével. Mégis mit zavar bárkit is hogy én hogy nézek ki? Ne nézzen oda ha nem tetszik neki. Meg hát valamiben meg kell halni. De addig legalább boldog vagyok, nem éheztetem magam, azt eszek amit akarok..

Hallottam olyat is, hogy valaki teljesen fitt volt, edzett, sportolt és szívroham elvitte ugyanúgy. Van ismerősöm aki kb 200 kg-os most és makk egészséges, se cukorbetegség, se magas vérnyomás, semmi..

26f

2017. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

#Utolsó


10 év múlva,magas vérnyomással,metabolikus szindrómával, cukorbetegen, impotensen is milyen szép lesz az élet.


Nő nélkül.

2017. máj. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszolók, mellőzzük az offolást meg a csernusos orrakoppintó megmondóember szindrómát. Nem mindenki beteg aki kövér - bár valóban egészségügyi kockázatokat is okozhat.


Kérdező! Szerintem minden rendben van veled, szíved joga hogy szeretnél kövér lenni. Egy normális, szabadabb kultúrában ez már elfogadott, csomó 18-20onéves csaj hízlalja direkt (fétisből) magát. Úgy hívják őket, hogy feedee-k. További információ: www.curvage.org, www.feabie.com - ezek fórumok ahol tudsz regisztálni és hasonszőrűekkel beszélgetni. Amúgy én is imádom a kövér csajokat, a nagyon nagyokat is :). Sportos alkatú, intelligens srác vagyok. Szívesen megismernélek, ha gondolod, írj privit.

2017. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Támogatom az előzőtt 16/f.
2017. jún. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Én is így vagyok vele. Folyamatosan hízlalom magam próbálok hizlaló kajákat enni és sokat enni. 2019 nyarán év elején 83kg voltam most vagyok 128. Célom év végére a 150. Aztán irány 200.
2021. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Előző válaszra 15/f
2021. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!